Novoroční přání z fotografií

Poslat vánoční a novoroční přání je dnes samozřejmost. Z dob, kdy se šťastné svátky předávali pouze ústně, přes dopisy a pohledy, jsme se dnes dostali ke zcela neosobním smskám a e-mailům. Zkusme to změnit a vrátit se opět k tradici a přidat do svátečních přání trochu té originality a hlavně nás samotných.

Posílání takzvaných PF je velice populární. Nemusíte se však uchylovat jako všichni ostatní ke stahování nejrůznějších vzorů, kterých je na internetu nespočet. Nemusíte ani nakupovat přání v papírnictví, která jsou často suchá a bez nápadu.

Inovaci a originalitu si můžete zajistit od profesionálů. Vyzkoušejte fotostudio a nechte si udělat profesionální vánoční fotografii, díky které popřejete všem vašim známým a blízkým šťastný nový rok. Pokud však patříte ke zdatným fotografům, určitě si můžete rodinný obrázek udělat i sami. Potom už jen přidáte pár hezkých slov a můžete začít rozesílat. I kdybyste v tomto případě zvolili variantu posílání e-mailem, rozhodně vaše přání bude jedinečné.

Na druhou stranu vytisknete-li si svou fotku třeba na domácí tiskárně, vložíte ji do obálky a pošlete poštou, bude radost o to větší. Pro vás to bude znamenat jen navíc poštovní známku a trochu té barvy do tiskárny. Tu ale dnes můžete dokoupit v každém papírnictví nebo objednat online, například na glfarby.sk.

Najdou-li vaši blízcí takovéto překvapení ve své schránce, uvidíte, že vaše novoroční přání bude mít jistě své čestné místo po celý nový rok, třeba na ledničce, nástěnce mezi fotografiemi nebo na poličce mezi suvenýry z dovolené. Nenechávejte tedy nic náhodě a zkuste se inspirovat třeba u společnosti Kolovrátok, s. r. o. Sami budete mít vzpomínky z rodinného focení, které jsou jistě k nezaplacení.

Reklama