Novinka: čtenářská DISKUZE

Vážení čtenáři, připravili jsme pro Vás další zpestření stránek i-Senior.cz, a to v podobě nově zavedené diskuze. Diskuzi naleznete vlevo nahoře hned vedle položky „Domů“.  Nový prostor Vám umožní jednoduše komunikovat s ostatními čtenáři našich stránek. Diskuze nabízí hned několik oblastí témat. Těmi jsou Seznamka, Inzerce a Povídání.

Po jednoduché registraci v záhlaví stránky můžete vkládat své příspěvky. Stačí si jen vybrat, jaké kategorie se bude Váš vzkaz týkat.

Pomocí Seznamky můžete nalézt vhodného partnera pro společné výlety, romantické večeře nebo jako svou životní oporu.

V sekci Inzerce můžete nabízet k prodeji nebo darování své věci, taktéž můžete poptávat vše, co zrovna potřebujete, ať to bude koupě věci nebo zájem o službu.

Kategorie Povídání slouží ke vzkazům a vytváření nových témat, o které máte zájem. S ostatními čtenáři si můžete povídat dle libosti.

Sami také můžete nová témata jednoduše vytvořit. Kdyby Vám to nešlo, nebo jste si nevěděli rady, stačí nás kontaktovat e-mailem na i-senior@email.cz a my Vám rádi pomůžeme.

Stále je tady pro Vás možnost tvoření vlastních článků do rubriky Příspěvky čtenářů. Váš článek může být na libovolné téma, o kterém se chcete se čtenáři podělit. Určitě tak překvapíte svá vnoučata, když uvidí, že se tak moderně prezentujete. Nebojte se a Vaše články nám pošlete opět na e-mail redakce@i-senior.cz  a společně Váš příspěvek připravíme k vydání.

 i-Senior.cz

Reklama