Nové technologie razítek

Uvažujete o tom, že si pořídíte razítko? Ať už pro sebe, do firmy či dětská tiskátka pro své nejmenší? Je už vám ale předem jasné, že inkoust bude téměř všude, jen ne tam, kde by opravdu měl být? Pak zkuste zcela nová razítka, která nefungují na starém principu, jak ho všichni známe.

 

Pořiďte si razítko, které v sobě skrývá jednoduché, ač ale chytré řešení, které ocení nejen maminky s dětmi, ale i manažeři ve firmách. Na svá razítka si můžete nechat natisknout jméno, adresu, fotografii či obrázky a zvířátka pro své děti či vnoučátka.

A v čem vlastně jejich originalita vězí? Je to v jejich technologii. U již téměř zastaralých, avšak stále používaných dřevěných razítek namáčíme gumový štoček na polštářek naplněný inkoustem. Nejpoužívanějším typem razítek jsou nyní razítka samobarvící. Tyto razítka mají především plastová těla a jejich mechanismus je založen na principu otočného štočku, který se v klidovém stavu dotýká polštářku napuštěného nevysychající razítkovou barvou. Naproti tomu nová razítka Modico fungují na principu procházení inkoustu přes póry štočku z mikroporézní gumy.

Toto řešení umožňuje otisk fotografií, grafiky, jemných linek a stínování. Hledáte li razítka s opravdu velkým důrazem na detail, tak právě toto řešení by mohlo být pro vás tím pravým.

i-Senior.cz

Reklama