Nestárnoucí a stále módní brože

Slůvko brož pochází z francouzského slova broche. Jedná se o šperk, který se připne na oděv. Nemá sice žádnou praktickou funkci, ale má mnoho jiných kladných vlastností. Oživí ženský šatník a podtrhne její eleganci a krásu.

Brože jsou v dnešní době velmi oblíbeným módním doplňkem žen všech věkových kategorií. Od malých holčiček, školaček, dívek, studentek, žen obyčejných, ale i manažerek. Prostě všech, které se chtějí líbit. Dobře také poslouží jako originální dárek kamarádce a je zaručené, že vždy, když si ji připevní, si na vás vzpomene.

Na trhu je nepřeberné množství a určitě je z čeho vybírat. Existují v mnoha tvarech, velikostech a jsou vyrobeny snad ze všech materiálů od stříbra, krajky, saténu, flauše, organzy, drátků, plstě, filcu, háčkované, korálkové. Každá žena si určitě vybere tu, která dodá jejímu oblečení tan pravý „šmrnc“ a eleganci. Dobře zvolený tvar, velikost, motiv a typ dodá vašemu zevnějšku „něco navíc“. Jak se říká: „Třešničku na dortu“.

Možná, že jste toho názoru, že brož není pro dnešní dobu. Opak je pravdou. Dnes jsou velmi žádané a oblíbené. Vyniknou nejen na tmavém oblečení, ale i na světlém či barevném. Ozdobí a oživí váš kabátek, sako, šaty k dennímu či večernímu nošení, svetřík, tričko, kabelku, culík, vlasy nebo můžou být zakomponované v čelence.

Jak se brože nosí?

S umístěním brože si můžete hrát. V minulosti, jak určitě znáte od našich babiček, se brože nosily na pravé nebo levé straně klopy, mezi límečky u krku. V současnosti se nosí i v dalších variantách.

Ještě nemáte tento módní doplněk, který je v současnosti IN? Nechte se inspirovat v Království růží, které se na tuto něžnou ženskou ozdobu zaměřuje.

Hezké podívání a případné objednání na www.fler.cz/kralovstvi-ruzi

[album: http://www.i-senior.cz/wp-content/plugins/dm-albums/dm-albums.php?currdir=/wp-content/uploads/dm-albums/Ruze/]

i-Senior.cz

Reklama