Není garnýž jako garnýž

Nic víc vám nezútulní byt či dům jako záclony a závěsy. Díky těm pravým můžete docílit i krásného vzhledu celého vašeho pokoje. Jenže jak záclony, tak i závěsy musí být na něčem pověšené. A právě o garnýžích dnes bude řeč.

Není garnýž jako garnýž. Přesně tak se dnešní článek jmenuje a něco na tom i je. Dnes bychom vám rádi představili evropskou firmu Bojanek, která se specializuje na výrobu kovových garnýží.

Garnýže můžete vybírat ze všemožných druhů. Ať už si přejete jednoduché, dvojité, na strop, na záclony či má vaše garnýž vypadat jako z chromu, nerezu, niklu, mědi, stříbra či třeba i ze zlata. Hranaté, klasické, kavárenské, lankové anebo dětské, to je nabídka od firmy Bojanek.

A pokud vám nevyhovuje nabídka, můžete navštívit i jejich e-shop, kde si lze jednoduše sestavit garnýž podle vašich přání. Stačí si tedy vybrat jaký průměr je pro vás ten ideální, zda si přejete garnýž takovou či makovou, a zda chcete svou novou záclonu přichytávat na kroužky, žabky či něco jiného.

Ať už tedy sháníte garnýže do dětského pokoje, ložnice či obýváku zkuste se podívat na nabídku firmy Bojanek. I když nenajdete tu pravou pro vás, zaručeně načerpáte dostatek inspirace a informací pro další hledaní.

Reklama