Naložte se do vířivky

Určitě to také znáte. Jdete na bazén a chcete si užít alespoň pět minut v bublinkách. Jenže ostatní návštěvníci koupaliště ne a ne z té vířivky vylézt. Na své místo také jistě dlouho číhali, a tak teď ho přeci nepustí kvůli vám.

 

 

Proč se tedy mačkat vedle cizích lidí a doprošovat se, že i vy máte nárok na pár minut relaxace, když to jde i jinak? Začněte uvažovat o své soukromé vířivce. Nejen že v ní budete moci trávit tolik času, kolik budete chtít, ale zároveň také jen s tím, s kým vám je dobře.

A jak vybrat tu správnou vířivou vanu?

Na internetu i v kamenných obchodech se to šíří mnoha prodejci vířivek, proto mějte na paměti šest základních znaků, které svědčí o kvalitě.

1. Technologie BALBOA – po vzoru největších celosvětových výrobců i vaše vířivka by měla mít co dočinění s touto americkou řídící technologií.

2. Záruka minimálně 2 roky – dva roky jsou opravdu nejnižší hranicí. Dnes dostanete od prodejců často i záruku 5 a více let.

3. Outdoor energy save – funkce, kterou zaručeně oceníte u venkovních vířivek. Díky kvalitnímu zateplení ušetříte hlavně vaší peněžence.

4. Akrylát LUCITE – jedná se o akrylát, který je běžně používán ve Spojených státech amerických a patří k těm nejkvalitnějším u nás.

5. Kvalitní a dlouholeté zázemí společnosti – čím déle je společnost na trhu, tím více má zkušeností, které vy určitě oceníte.

6. BONUS v podobě dopravy a instalace zdarma

A když si už vyberete vířivou vanu, která bude pro vás zárukou kvality, určitě byste také měli vědět, že pro vás bude i zárukou zdraví. Vířivé vany totiž fungují na principu hydroterapie, který je založen na zahřívání kůže. Stejně tak jako sauna i vířivky vám roztahují cévy a podporují pocení. Uvolní se vám svaly, klouby a tělesné teplo díky nim proudí k povrchu těla.

Vířivka vám tak odpomůže nejen od všemožných nemocí, ale právě díky masážním tryskám se vám i celkově prokrví a uvolní tělo. Vy tak budete příjemně připraveni na další pracovní nápor. Ne nadarmo se mnoho z nás takzvaně „nakládá“ do vany po těžkém a namáhavém dni.

1. Tlumí bolest

2. Uvolňuje stres

3. Zajišťuje dokonalou očistu

4. Pomáhá proti nespavosti

5. Nezatěžuje kardiovaskulární soustavu

6. Redukuje následky artritidy

7. Chrání před celulitidou a pomáhá bojovat s nadváhou

 

Reklama