Nafukovací vířivka je prospěšná pro tělo i mysl

Vířivou vanu – lidově označovanou jako vířivka – máme spojenou většinou s luxusními sídly a wellness zařízeními. To už však dávno neplatí a relaxaci v pohodlí vířivky si může dnes užít opravdu každý. A také by o tom měl opravdu každý zauvažovat, neboť vířivka není jen pohodlná, je také zdravá a dokáže skvěle zrelaxovat tělo i mysl. Ideální řešení pro dům i zahradu potom nabízí vířivky nafukovací.

Proč chtít vířivku?

Pozitivní působení pobytu ve vířivce na lidský organismus má hned několik rovin. Pokud si správně nastavíte teplotu i intenzitu víření, jistě brzy pocítíte úlevu ve svalech i kloubech. Vířivka zlepšuje prokrvení tkání a tím také snižuje bolestivost (např. bolesti zad), ať již chronickou, anebo tu, která pochází z nejrůznějších pohmožděnin, drobných zranění apod.

Vířivka má také pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, snižuje vysoký krevní tlak a urychluje hojení většiny poranění. V neposlední řadě dokáže poskytnout psychickou úlevu a uvolnit mysl např. před spaním. Spánek po příjemných chvílích strávených ve vířivce je kvalitnější a přínosnější.

Výhody nafukovacích vířivek

Oproti pevným vířivkám mají ty nafukovací dvě zásadní výhody. Tou první je výrazně nižší cena, tou druhou potom možnost s ní pohybovat a pokaždé si jí rozestavět na jiném místě, v létě na zahradě, v zimě v interiéru. Na druhou stranu samozřejmě nevytváří takový pocit luxusu jako vířivka pevně zabudovaná a trochu je ochuzená na funkcích, především nemá polohovatelné trysky.

Při koupi nafukovací vířivky ale každopádně získáte za dobrou cenu zařízení, které si zamilujete. A pokud navíc využijete výhodných akcí, např. slevové kupóny Marimex, potom budete mít ze svého nákupu radost ještě větší.

Slevové kupóny jsou navíc obecně velmi výhodným způsobem nakupování. Proč si k nafukovací vířivce nepořídit i něco dalšího? Na webu Bonipo totiž takových kupónů naleznete nespočet.

Reklama