Načerpejte síly ve Františkových Lázních

Františkovy Lázně, Glaubnerovy prameny, Autor: KareljZdroj: Wikimedia.org Odkaz

Podzim a přicházející zima patří k ideálním obdobím pro regeneraci těla a načerpání energie. Kde jinde načerpat nové síly, než právě v lázních? Přijměte pozvánku do Františkových Lázní.

Reklama

Františkovy Lázně snad není nutné představovat. Rozprostírají se v západních Čechách, mezi Chebem a Aší, v těsném sousedství německých hranic. Lázeňská historie města sahá minimálně do 15. století, do kterého se datují první zmínky o využívání léčivých pramenů. Těch na území Františkových Lázní vyvěrá více než dvacet. K nejoblíbenějším patří Františkův pramen či Glauberovy prameny. K procházkám přímo vybízí rozsáhlý lázeňský park a krásná kolonáda s ikonickou sochou malého Františka. Lázně jsou jako stvořené pro relaxační pobyty s manželem nebo kamarádkou.

Vyzkoušejte výhodné relaxační pobyty pro seniory

Obrovskou předností Františkových Lázní je široká nabídka lázeňských procedur, které zahrnují zdravotní i relaxační masáže, koupele, zábaly či komplexní terapii. Lázeňské procedury je nejjednodušší pořídit přímo v pobytovém balíčku. Pro starší generaci je vhodný pobytový balíček Relax pro seniory, který nabízí Hotel Bohemia.

V pobytovém balíčku klienti získají vstup do aquaparku Aquaforum s velkým množstvím hydromasážních atrakcí, pobyt v solné jeskyni a tři procedury na osobu. K procedurám patří jílový zábal, příjemná regenerační masáž a parafínový zábal na ruce. Součástí pobytového balíčku je ubytování s polopenzí v komfortním Hotelu Bohemia.

Relaxujte v příjemném prostředí

Relaxační pobytové balíčky, které nabízí nádherný Hotel Bohemia, jsou vhodné nejen pro seniory, ale také pro zamilované páry, sportovce či příznivce zdravého životního stylu. Kromě ničím nerušeného odpočinku se můžete těšit na výbornou kuchyni, jejíž součástí jsou domácí i mezinárodní speciality.

Hotel dále nabízí půjčovnu horských kol, tenisové a squashové kurty či povolenky pro rybolov na místních rybnících. Volné chvíle mezi procedurami zpestří procházky po okolí. Blízký park je například vhodný pro oblíbený Nordic Walking.

Darujte k Vánocům relaxační lázeňský pobyt

Nevíte, čím na Vánoce obdarovat vašeho partnera? Darujte společný pobyt ve Františkových Lázních. Navštivte internetovou stránku www.hotelbohemia.cz a vyberte si pobytové balíčky přesně podle vašich představ. Věříme, že wellness pobyt v lázních si naplno užijete.

Reklama