Načerpejte jarní energii v lázních Mšené

Lázně Mšené, zdroj: msene.cz

Přejete si načerpat novou energii? Plánujete jarní nebo letní dovolenou? Rádi byste svému tělu dopřáli pořádnou regeneraci? Pak navštivte Lázně Mšené.

Reklama

Lázně Mšené se rozprostírají v malebném údolí Mšenského potoka v Ústeckém kraji přibližně 40 km severozápadně od Prahy. Nádherným lázním dominuje krásná příroda, kterou oceníte v každém ročním období. Navíc díky bohaté nabídce wellness a léčebných programů jsou lázně jako stvořené pro podzimní relaxační pobyty s kamarádkou nebo manželem.

Široký výběr lázeňských procedur

Předností Lázní Mšené je široká nabídka léčebných procedur a lázeňských pobytů. Přímo jako stvořené jsou Léčebné programy 50+  a  Tři dny pro seniory. Během pobytu určenému k léčbě nejen pohybového aparátu vás čeká například vstupní lékařské vyšetření, masáže nohou a zad, magnesiová koupel, parafínový zábal na ruce či esenciální aroma koupel.

Okolí přeje aktivnímu pohybu a Nordic Walkingu

Pro všechny, kteří mají rádi pohyb a společenské aktivity je zde pétanque, ping-pong, kuželky i venkovní posilovna. Okolní turistické trasy jsou také vhodné nejen pro cykloturistiku, ale v lázeňském parku je vyznačeno několik tras pro oblíbený Nordic Walking.

Komfortní ubytování s výbornou kuchyní

Lázně Mšené vynikají komfortním ubytováním v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Jejich součástí je koupelna s WC a nechybí ani TV. Kromě dokonalého odpočinku během lázeňských a wellness procedur se můžete těšit i na výbornou převážně českou kuchyni. Snídaně, obědy i večere formou švédských a bufetových stolů si budete moci vychutnat v prostorné lázeňské restauraci secesního Pavillonu Dvorana. 

 S výběrem vhodného pobytu vám ochotně poradí recepce nebo obchodní oddělení Lázní Mšené na telefonním čísle: +420 416 866 007 (recepce) nebo +420 416 865 202 (obchodní oddělení).

Reklama