Myslete na eleganci i ve starším věku

S příchodem jara je na čase krásnému počasí přizpůsobit šatník. Jenže problémem může být, kde vhodné oblečení sehnat? Módních obchodů s konfekcí XS je mnoho, ale myslí trh také na seniory?

Ač to tak na první pohled nevypadá, najít obchod s krásným a kvalitním oblečením vhodný pro dámy a pány staršího věku, není nic jednoduchého. Ovšem na druhou stranu to není také nic nemožného. Inspiraci, jak se elegantně obléknout můžete najít v módní přehlídce pro zralé dámy. A co, že nám letošní sezóna nabízí?

 

Halenky jsou symbolem léta

Přejete si i horké letní dny zvládat s elegancí sobě vlastní? Pak zvolte lehké a prodyšné halenky, které ani toto léto nebudou mimo módní trendy. Navíc díky mnoha barevným variantám můžete letní halenky sladit s vašimi kalhotami nebo kabelkou. Především však dbejte na výběr kvalitních materiálů.

 

Zdroj: www.wit-international.cz
Zdroj: www.wit-international.cz
Tuniky jsou vhodné pro každou postavu

Pro dámy, které by rády upustily od konzervativního šatníku, se na léto nabízejí módní tuniky. Tuniky jsou prodyšné a vhodné pro každou příležitost. Jsou ideálním oblečením na nákupy, procházku nebo posezení s přáteli na zahradě. Tuniky navíc nezvýrazňují tělesné linie, tudíž s nimi lehce zamaskujete nějaké to kilo navíc. Letními halenkami a tunikami jsme se nechali inspirovat v internetovém obchodě www.witt-international.cz.

tuniky
Zdroj: www.wit-international.cz

 

Kvalitní šatník ubere z věku několik let

Nezanedbávejte svůj šatník i ve vyšším věku. Kvalitní a hlavně dobře zvolená móda vám z věku ubere několik let. Až půjdete s kamarádkami na kávu nebo jen tak do města, lehce zaujmete okolí svou elegancí, jako například tyto dámy na charitativní dámské přehlídce.

Reklama