Muzeum a výrobna firmy PETROF vás zve na prohlídku

Jste příznivci klavírů či pianin? Vždy vás zajímalo, jak se tyto hudební nástroje staví? Pokud ano, pak jste zváni na prohlídku Muzea a výrobny firmy PETROF do Hradce Králové. Ovšem nejen milovníci hudby jsou zváni, po celý únor se do muzea můžete přijít podívat třeba jen ze zvědavosti.

 

Společnost PETROF je rodinná firma, která se zabývá více než 150 let ruční výrobou klavírů a pianin. Muzeum a výrobna firmy PETROF je otevřené od roku 2013 a srdečně jsou na prohlídku těchto úžasných hudebních nástrojů zváni i aktivní senioři.

Prohlídka Muzea a výrobny firmy PETROF

Prohlídka trvá cca hodinu a půl. Dozvíte se nejen historická fakta o společnosti, ale i zajímavosti o rodině majitelů. Po úvodním slovu vás čeká promítání krátkého filmu a hudebníci mohou využít i jedinečné možnosti zahrát si na nástroje. Poté se již přesunete na samotnou prohlídku výroby.

 

Pro přihlášení na prohlídku Muzea a výrobny firmy PETROF je nutné využít přihlašovací formulář umístěný na webových stránkách muzea!

 

Muzeum je otevřeně každé úterý a čtvrtek s možností prohlídek od 10 a 14 hodin nebo dohodou. Nabídka platí pro měsíc únor.

 [vsw id=“-AkY5mtKyiU“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

 

Historie společnosti PETROF

Společnost PETROF je největším výrobce klavírů a pianin v Evropě. Úplné začátky se datují na rok 1864, kdy společnost založil Antonín Petrof. Je až neuvěřitelné, že během pouhých 35 let dokázal z malé dílny vybudovat velkou prosperující společnost, která začala vyvážet klavíry a pianina do celého světa. Ovšem, nač se divit. Kombinace poctivé ruční práce, pečlivého výběru materiálů a zkušených řemeslníků na sebe dlouho nemůže nechat čekat. Nyní je tak PETROF pojem, který je znám nejen po celé Evropě.

 

Naším cílem je vyrábět krásná a spolehlivá piana, která přinesou radost a potěšení každému hráči, který k nim usedne.

 

Přes veškerý úspěch je PETROF stále rodinnou firmou stojící pevně nohama na zemi a do jejího čela vždy usedají rodinní příslušníci, kteří vyznávají po celých 150 let stejnou filozofii:  „Otevřenost a důraz na dlouhodobou udržitelnost.“ Právě proto i dnes jsou hudební nástroje PETROF stále vyráběny v továrně v Hradci Králově a vyváženy do více než 70 zemí.

 

LOGO Muzeum PETROF_ctverec_black

Reklama