Módní značky také navrhují hodinky

Hodinky jsou praktickým doplňkem už desítky let. I přesto, že hodiny máme v mobilech a na počítačích, klasické náramkové hodinky neustoupily. Spíše naopak, vedle ryze praktické funkce plní také funkci módního doplňku, a většina lidí má více než jedny hodinky.

 

Není žádným tajemstvím, že navrhování a výroba hodinek již není soustředěna do čistě hodinářských společností. Právě módní značky rozšiřují svůj sortiment o stylové náramkové hodinky, které se snoubí s jejich filozofií a designem.

Hodinky Guess

Jedním ze vzorových příkladů je oděvní společnost Guess, kterou v roce 1977 založili čtyři bratři Marcianovi z Francie. Od výroby jeansů se rodinná firma vypracovala k módním kolekcím zahrnující oblečení, boty, parfémy, šperky a hodinky.

A právě hodinkám Guess věnují zvláštní pozornost. Designový směr jim vytýčili sami bratři Marcianové, a proto nesou také označení Guess by Marciano. Samotná kolekce se obměňuje dvakrát ročně, vždy s důrazem na módnost a světové trendy. Tento trend ocení hlavně ženy, jelikož dámská hodinky Guess jsou vždy elegantní a vkusné. Na tomto odkazu nalezneme opravdu krásné kousky.

Dámské hodinky s krystaly Swarovski

Určitě znáte nádherné šperky, náhrdelníky a náušnice Swarovski vykládané zářivými krystaly různých barev. Není tedy divu, že vybrané modely dámských Guessek, jak se také hodinkám říká, jsou zdobeny krystaly právě od značky Swarovski. S tímto zdobením se z hodinek stávají hotové klenoty, které si každý oblíbí.

Tip:

  • Chcete-li udělat radost své partnerce, nebo vy dámy byste si rády něco hezkého pořídily na sebe, podívejte se na stránky sperky.in, kde naleznete krásné brože, náušnice, prsteny a další šperky.

 

 

Reklama