Mateřská škola v Praze

Jelikož jsem pracující maminkou, která se chtěla i přes negativní ohlasy svého okolí vrátit do svého původního zaměstnání již po dvou letech na rodičovské dovolené, stála jsem před otázkou, zda svého malého dvouletého Matýska svěřit do rukou chůvy, která v dnešní době a především v Praze není nic levného, či zda raději Matýska umístit do mateřské školky. V momentě, kdy na mne z internetu vykoukla Profamily, tedy soukromá mateřská škola. Praha překvapila nejen mne ale i mé kamarádky, které ani nedoufaly, že podobný skvost lze nalézt právě v našem hlavním městě. Vzrostlá zahrada v pražské Dubči jasně hovořila ve prospěch této vskutku velmi populární školky. Pro Matýska, tak bylo vybráno. Děti od dvou do sedmi let totiž školka vítala s otevřenou náručí.

Mateřská škola Praha, které vévodí skvělá kuchyně a vynikající provozní doba

Ač se snažím skloubit rodinný život s tím profesním, ne vždy se z práce vracím v dobu, která by byla pro mého Matýska optimální. Tudíž se čas od času stane, že v práci zůstanu o něco déle a to třeba do šesté hodiny večerní. Díky tomu, že ale tato mateřská školka má otevřeno od sedmé hodiny ranní do sedmé hodiny večerní, nemusím se o své dítko obávat. Tuto vynikající provozní dobu nabízí málokterá mateřská škola. Praha a její obyvatelé ovšem zajisté tento benefit v každodenním pracovním shonu musí ocenit. Kromě jiného zde i perfektně vaří a náš malý Matýsek se stal velkým gurmánem.

Neuvěřitelně schopný personál

Pokud by se mě někdo chtěl zeptat, jaký je hlavní benefit, který mi nabízí zmíněná mateřská škola. Praha, tedy hlavní město, ve kterém pracuji a školku mám poblíž, překrásný interiér a ještě hezčí exteriér, ale především vstřícný a absolutně schopný personál, který je právem členem této úžasné školky, tak přesně tomu by patřila má první slova chvály. Ví totiž, jak správně pracovat nejen s takto malými dětmi, jako je náš Matýsek, nýbrž umí i profesionálně přistupovat ke každému dítěti, které si žádá do jisté míry odlišné přístupy a formy jednání. A za to této školce tleskám.

Komerční sdělení.
Obsah pochází z externích zdrojů a nevyjadřuje názory či postoje redakce i-Senior.cz.

Reklama