Luxusní parfémy – vybírejte je správně

I přesto, že parfém nejde vidět, je neodmyslitelnou součástí každé ženské kosmetické tašky. Parfém totiž okamžitě prozradí, že do místnosti vstoupila opravdová dáma, a ještě dlouho po jejím odchodu ji připomíná. Luxusní parfémy jsou nejlepší volbou pro každou z nás, která chce zaujmout nejenom na první dojem, ale jednoduše pokaždé, když přijde do společnosti. Jak s nimi ale správně zacházet?

Správná aplikace parfému

Parfém je vždy třeba aplikovat na pulzující místa – na těchto se totiž parfém nejvíce rozvine a vydrží nejdéle. Je to z toho důvodu, že tato místa jsou nejteplejší a nejvíce prokrvená. Nejčastěji se tedy parfémy nanáší za uši, na krční tepnu, na vnitřní stranu zápěstí, do dekoltu, do podkolenních jamek a loketních jamek. Samozřejmě, nenanášejte parfémy na všechna tato místa najednou – stačí jich pouze pár.

Tip: Naneste trochu parfému na váš hřeben, nechte chvíli „uležet“ a následně si jím učešte vlasy – budou vám krásně vonět!

Na co si dát pozor?

  • Luxusní parfémy vždy nanášejte na svou kůži, ne na oblečení! Hrozí totiž, že na vašem oblečení zůstanou skvrny, které již nepůjdou oprat. Stejně tak můžete mít problém i se šperky, které mohou při kontaktu s parfémem začít například korodovat.
  • Třete si po nanesení parfému zápěstí o sebe? Tak na to rychle zapomeňte! Třením totiž změníte molekuly parfému a ten může dokonce změnit svoji vůni. Pokud chcete, můžete svým zápěstím o sebe poklepat.
  • Nenanášejte luxusní parfém přímo do vlasů – a to z toho důvodu, že parfémy obsahují alkohol. A jak je známo, alkohol vysušuje – vlasy nevyjímaje. Nechcete si je přeci zničit!
  • Před opalováním parfém nikdy nepoužívejte – sluneční paprsky a parfém? To opravdu nejde dohromady. Chcete-li se tedy vyhnout ošklivé alergické reakci, před tím, než vyrazíte na pláž nechte raději parfém tam, kde je.

Buďte neodolatelná a sexy – pořiďte si nový parfém, který nenechá žádného muže v klidu!

Reklama