Letní oslavy na zahradě s párty stany z půjčovny stan

K létu zajisté patří dobrá zábava, oslavy a posezení s přáteli. A když to prázdninové počasí dovolí, málokdo odolá pořádné zahradní grilovačce, ať už dáváte přednost masu či zelenině.

 

 

Pořádat ale velkou oslavu narozenin, výročí či jen tak, není nic jednoduchého. Mnozí z nás ani nemají místo, kam své přátele pozvat. Do bytu jen stěží a grilovat v obýváku už vůbec ne. Chaty a chalupy zas mnohokrát nedisponují tolika místem, jak bychom si představovali.

Další možností, jak tedy oslavit například naše kulatiny, je pozvat hosty do restaurace. Jenže i tato možnost skýtá mnoho nedokonalostí. A tou hlavní je samozřejmě cena. Objednat si salónek, jídlo a pití je sice velice lehká záležitost, ale stejně tak to i zlehčí naší peněženku.

Proto je tu varianta číslo tři, díky které nepřijdete o své hrnečky a skleničky, ani váš koberec neutrpí žádnou újmu a peněženka se nezúží na minimum. Vše se totiž odehraje na zahradě. Stačí pouze kousek zelené trávy, ať už vlastníte u domu či jste majitelé kousku pozemku v zahrádkářských koloniích.

Ani o počasí se bát nemusíte. Před deštěm totiž své hosty uschováte v párty stanu. Možná si teď říkáte, že takový stan nemáte a jeho koupě určitě nebude nic levného. To sice není, ale existují půjčovny stanů, které vám pomohou k dokonalé zahradní párty. Nůžkové stany se vejdou i na ten nejmenší zahradní prostor a pak už jen stačí vymyslet zasedací pořádek a připravit občerstvení v podobě chlebíčků, zákusků a nějakého dobrého masa.

 

Reklama