Kulturní tipy: Zvěřinové hody v Hati

Po delší odmlce Vám opět přinášíme pár tipů, kam vyrazit a jakou akci si určitě nenechat ujít na Hlučnísku. Dnes se ale hlavně zaměříme na sobotu.

 

 

 

 

Už i v pátek 9. září od 19.00 hodin ale můžete zajít do obřadní síně Obecního domu v Bohuslavicích na besedu s účastníky setkání ze světového dne mládeže v Madridu.

A v sobotu 10. září hned v devět hodin ráno jste všichni zváni na 1. ročník letního turnaje v nohejbale trojic. Na hřiště TJ Sokol v Kobeřicích si můžete přijít jak zahrát, tak se i podívat a zafandit.

Po spálení kalorií si určitě zasloužíte pořádné hody. Jedny se budou konat v areálu Hanysovy chaty na hrázi. Od 10.00 hodin můžete na tuto haťskou tradiční akci přijít ochutnat zvěřinové a jiné pochoutky. Připraven je pro Vás také doprovodný program a vyzkoušet si budete moci i kolo štěstí.

Další sobotní akci, která stojí za zmínku, je dětský den. Ano, čtete správně. 1. červen už je sice dávno za námi, děti ale mohou slavit pořád. A při příležitosti konce prázdnin je pro ně na hlučínském jezeru připraven Dětský den aneb „Hurá do školy“. Proto neváhejte a přijďte s malými školáky i vy.

  i-Senior.cz

Reklama