KREATIV Ostrava 2013

Jak využít podzimní víkend, když není zrovna vlídné počasí pro toulky přírodou nebo jiné venkovní aktivity? Dobrým řešením je navštívit nějakou výstavu. Na jednu máme pro vás pozvání. Uvidíte spoustu zajímavých rukodělných výrobků, ale také můžete načerpat tvořivou inspiraci pro dlouhé zimní večery.

Ve dnech 18. – 20. října 2013 se v prostorách Výstaviště Černá louka v Ostravě bude konat již 2. ročník prodejní výstavy originální tvořivosti s názvem KREATIV  Ostrava.

V současné době je stále větší zájem o vlastní tvoření, objevování nových technik a materiálů, touha vlastnit nějaký originální výrobek, šperk či dekoraci. A právě výstava o tom všem je.

Můžete si ve výtvarných dílnách vyzkoušet svoji tvořivost a šikovnost v různých oblastech jako je korálkování, peding, malování na hedvábí, plstění, výrobu různých přání, tvorbu z polymerové hmoty, razítkování, práce s Big Shotem. Na vlastní kůži pak zjistíte, že to není tak jednoduché, jak to zruční vystavovatelé ve svých workshopech ukazují.

Úplnou novinkou bude představení např. ozdobných řezacích strojů a plotrů či neonové barvy použité v podobě batiky nebo korálků. Odborníci poradí, jak se pracuje s různými technikami a zároveň lze za výstavní ceny koupit potřebný materiál pro kreativní činnost. Pokud si netroufáte na vlastní tvorbu, tak si budete moci vybrat k zakoupení z velkého množství nabízených originálních produktů.

plakat

Pro návštěvníky je připraveno mnoho zajímavých přednášek např. „Jak efektivně prodávat na kreativních portálech“, workshopy výtvarných technik, módní přehlídky, zábavné doprovodné programy, netradiční výtvarný styl GRAFFITI art a různé soutěže.

Novinkou bude tvoření z odpadových materiálů – první ročník RECYKL art. Zjistíte, co se dá všechno vytvořit z věcí, které měly skončit na skládce.

V případě zájmu si můžete zhotovit svůj výrobek a tím se účastnit projektu RECYKLohraní.

Nebude chybět ani tolik oblíbená korálková škola Darí Fejtkové a autogramiáda její nové knihy.

Na své si přijdou i děti, pro které je připraven dětský koutek plný zábavy, malování a neobvyklých hraček podporující jejich fantazii.

Více informací se dozvíte na www.cerna-louka.cz nebo na FB Kreativ Ostrava včetně aktuálního seznamu vystavovatelů.

 

Místo konání: Výstaviště Černá louka Ostrava

Vstupné:

dospělí: 70,- Kč     důchodci, děti, studenti, ZTP: 50,- Kč

  hromadný vstup pro školy: 20,- Kč

Reklama