Klimakteria se nemusíte obávat

Málo jíte, a přesto tloustnete? Špatně spíte, potíte se, jste podrážděná, nervózní, prožíváte změny nálad? Je Vám kolem padesátky a máte poruchy menstruačního cyklu, soustředění, závratě, bušení srdce, návaly horka, kolísání krevního tlaku, bolesti hlavy či kloubů? Tak to je známka blížící se menopauzy nebo jinými slovy klimakteria či přechodu.

Tyto problémy postihují až 75% žen. Dochází k útlumu funkce vaječníků, takže se snižuje tvorba ženských hormonů – estrogenu a progesteronu, které působí na mnoho orgánů a funkcí v těle a jsou příčinou uvedených potíží.

Menopauza není choroba, ale přirozený jev v životě ženy. Jedná se o delší proces postupných změn, který neprobíhá ze dne na den, ale trvá dlouho. Není to sice pro ženu nejpříjemnější období, ale existuje řešení. Pravidelný pohyb, racionální strava, zdravý životní styl je cesta k prevenci a zmírnění projevů přechodu.

A co dále? Máte na výběr. A to buď hormonální léčbu, která má ovšem nežádoucí účinky, a ne každá ji snáší. Anebo se můžete poprat s přechodem bez hormonů a to pomocí přírodních preparátů, které jsou šetrnější, potíže zmírní a někdy úplně odstraní.

Zkuste osvědčený  SARAPIS,  který je českém trhu více jak 10 let a mohou jej používat i ženy se zánětem žil, cukrovkou a vysokým krevním tlakem. V nabídce je také SARAPIS pro muže v období tzv. andropauzy, což je podobný stav jako menopauza u žen. Projevuje se také okolo padesátého roku.

Tyto přírodní přípravky jsou známy široké veřejnosti, ale také mezi lékaři i odborníky. SARAPIS prodává společnost VEGALL Pharma s.r.o. ,která vznikla již v roce 2005 transformací ze společnosti Pavel Galle, Vegall. Její zakladatelé, Pavel a Petr Galle, otec se synem v oboru zásobování lékáren podnikali mnoho let. V roce 1998 zahájili velmi dobrou spolupráci s rakouským výrobcem doplňků stravy s včelími produkty Sanamed a právě od té doby je SARAPIS k dostání v našich lékárnách. V současné době je preparátů s tímto jménem několik a řadí se mezi velmi prodávané a oblíbené.

VEGALL Pharma s.r.o. je prodejcem nejen tohoto výrobku, ale i spoustu dalších potravinových doplňků určené na nejrůznější zdravotní problémy.

Reklama