Když je potřeba vypůjčit si vůz

Možná jste se někdy setkali se situací, kdy váš vůz je v opravě a vy zrovna nutně potřebujete mít auto k dispozici.

 

 

 

 

V této situaci můžeme například využít služeb autopůjčovny. Kvalitní autopůjčovny nabízí širokou paletu služeb. Od půjčování vozů, přes pronájem příslušenství, až třeba po zajištění osobního řidiče.

V nabídce většinou najdete vozy ze všech dostupných kategorií. Od užitkových vozů a dodávek až po luxusní limuzíny či sportovní vozy. Výhodou autopůjčoven je, že máte vůz vždy připravený v perfektním stavu, umytý a s příslušenstvím, které požadujete.Nejčastěji jsou požadovány autonavigace, nosiče lyží a kol,dětské autosedačky nebo autochladničky.

Nespornou výhodou je také skutečnost, že autopůjčovna přistaví vůz na vámi určené místo. Před váš dům, na nádraží nebo na letiště. Mezi hlavní zákazníky autopůjčoven patří hosté hotelů, ambasády či firmy. Ale jak jsem v úvodu zmínil, půjčení auta přijde vhod v situacích, kdy se bez vozu neobejdeme, nebo když potřebujeme reprezentativní vůz například na svatbu nebo jinou významnou událost.

Autopůjčovna Agile, nabízí zákazníkům možnost krátkodobých i dlouhodobých pronájmů, stejně tak stálým zákazníkům poskytuje slevy na pronájem popřípadě snížení vratné kauce. Složení vratné kauce je podmínkou při půjčení vozu. Ovšem cena kauce není nikterak velká. Pohybuje se od pěti tisíc a výše. Cena závisí na hodnotě půjčovaného vozidla.

A kolik stojí samotné půjčení automobilu? Cena opět závisí na daném typu vozu, jeho výbavě a komfortu. Například vůz Škoda Fabia lze na jeden den zapůjčit od 600 korun.Jestliže si automobil půjčíte na delší dobu,například na 15 dní, snižuje se cena půjčení na 350 korun za den.

Více informací se dozvíte v renomované autopůjčovně Agile na stránkách www.agile.cz

Reklama