Kam vyrazit za regenerací a relaxací? Objevte blahodárnou sílu Františkových lázní

Františkovy lázně jsou lázeňské město v České republice s bohatou historií a tradicí lázeňského léčení. Jejich poloha v západních Čechách, přírodní krásy a lázeňské procedury nabízejí řadu výhod pro pobyty pro seniory. Od roku 2021 se město pyšní celosvětovým úspěchem, je na Seznamu světového dědictví UNESCO, a to díky rozkvětu a inovaci v oblasti balneologie a medicíny. A proč tedy vyrazit za relaxem právě do Františkových lázní?

Františkovy lázně jsou známé svými léčebnými procedurami, které mají pozitivní vliv na zdraví seniorů. Mezi běžné procedury patří minerální koupele, masáže, bahenní zábaly, elektroléčba a inhalace. Tyto procedury pomáhají zmírnit bolesti kloubů, svalů, zlepšit krevní oběh a pohyblivost.

Lázeňské město se nachází v malebném prostředí, obklopeném parky a zelení. Tato klidná atmosféra je příjemná a relaxační. Možnost procházek a odpočinku v přírodě přispívá ke zvýšení pohody a duševního zdraví. Dovolená pro seniory jako stvořená, nemyslíte?

Navíc Františkovy lázně často nabízejí bohatý program pro návštěvníky všech věkových skupin, což zahrnuje kulturní akce, společenské večery, výlety a další aktivity. Můžete se tak zapojit do nejrůznějších aktivit a poznávat nové lidi.

Ubytování už hledat nemusíte. Víme, kde se o vás skvěle postarají

Pokud vás Františkovy lázně lákají, ale bojíte se, že bude těžké najít vhodné ubytování, které splní všechny vaše představy o profesionálních masážích, kvalitních koupelích a zábalech, moderních lázeňských procedurách, výtečném jídle nebo krásném okolí, máme pro vás tip. Hotel Bohemia nabízí to vše a mnohem víc, díky nově zrekonstruovaném wellness studiu Matahari a vlastní hotelové restauraci máte všechny služby na dosah. Navíc hotel leží přímo v lázeňském parku, tedy ani za odpočinkem na lavičku nemusíte daleko.

Hotel Bohemia nabízí speciální pobyty pro seniory, a to v rámci balíčku Relax pro seniory. A co takový balíček obsahuje? A kolik stojí? Za cenu 9 490 Kč pro 2 osoby, získáte ubytování na tři noci, welcome drink, částečnou masáž, rašelinový zábal, parafínový zábal a vstup do solné jeskyně. V hotelové restauraci pak máte zajištěnou výtečnou polopenzi, a těšit se můžete jak na tradiční českou kuchyni, tak i na tu zahraniční.

Zdroj: Hotelbohemia.cz

Relax pro seniory ale samozřejmě není jediný wellness pobyt hotelu, vybírat můžete i z dalších balíčků jako například Beauty, Romantika pro páry, Nabitá lázeňská péče, Balíček plný vína a mnohých dalších. Pobyt lze tak zaměřit nejen na vaše zdraví, ale také krásu. Nové wellness studio poskytuje kromě klasických lázeňských služeb i ty kosmetické, a to včetně komplexní terapie. Více se dozvíte na stránkách www.hotelbohemia.cz.

Tak už víte, kam se letos vydáte za zaslouženým odpočinkem a poznáním? Františkovy lázně vám poskytnou útočiště a nabídnou bohatý program nejen na víkend, ale klidně i na celý týden.

Reklama