Kabelky: Dior nebo Prada?

Dnes určitě potěším všechny ženy, a to každé věkové kategorie. Řeč totiž bude o módě a luxusu. Louis Vuitton, Prada, Burberry, Chanel, Gucci, Fendi anebo Dior. Myslím, že každá žena si v dnešním článku přijde na své, protože řeč bude hlavně o kabelkách.
Louis Vuitton

Možná mnozí z vás neví, že Louis Vuitton svou stejnojmennou značku ani moc neproslavil. Ve čtrnácti letech se sice rozhodl, že se vyučí brašnářem v Paříži. Práce s kůží mu šla od ruky a brzy byl ve svém řemeslu více než dobrým, ale jeho společnost začala více prosperovat, až s jeho synem, kterému se dostalo kvalitního vzdělání na britských školách. Dnes je firma Louis Vuitton známá po celém světě a nejen s kabelkou této značky se můžeme setkat.

Prada</h5>

Pro mnohé je značka Prada symbolem originality a luxusu, za což může Mario Prada. To on se stal uznávaným italským návrhářem kabelek, bot a kufrů, které obdivovala nejen jeho klientela v Miláně. A díky jeho vnučce Miuccii Pradě dnes tuto značku zná téměř každý po celém světě.

Dior

Christian Dior se zprvu nechtěl vůbec věnovat kabelkám. Nejdříve začal studovat vysokou školu politický věd. Brzy však zjistil, že móda je ta pravá pro něj a začal navrhovat dámské šaty a klobouky. Později se věnoval i kabelkám. A dnes se každá žena, ať mladá či více životem zkušená, cítí s kabelkou a v šatech od Diora jako opravdová královna.

Ať už tedy toužíte po kabelce Chanel, Dior, Gucci nebo Louis Vuitton nesmutněte. Nemusíte dlouze šetřit své těžce vydělané peníze, které přece jen můžete využít lépe. Kabelky těchto světových značek si můžete totiž zapůjčit. Tak neutrácejte zbytečně své jmění, a pokud Kabelka tohoto „typu“ je vaším snem, vyzkoušejte ji na pár dní a uvidíte, zda sen přetrvá. Jeden obchod můžete najít i v našem hlavním městě Praha Na Kampě, kde najdete zaručeně 100% originály.

Reklama