Je zábava v casinech opravdu určena pouze jen pro mladé?

Je jakýmsi nepsaným pravidlem, že kdykoliv a kdekoliv dnes vidíte nějakou fotografii pořízenou z casina, vždy jsou na ní pouze osoby, jenž nemají na hlavě jediný šedý vlas. Snadno tak můžete získat  přesvědčení, že podobné typy hazardních zábav jsou pouze pro mladé. My vás ale přesvědčíme, že nic nemůže být více vzdáleno pravdě!

A jak snáze někoho přesvědčit? Přeci dobrým příkladem z praxe. Vězte, že vyhrát můžete v každém věku.

Například na webových stránkách online-automaty.com se dočtete v článku „11 nejvyšších výher v historii offline výherních automatů aneb je libo miliardu korun nebo dva jackpoty?“, že dvaadevadesátiletý Elmer Sherwin z Las Vegas vyhrál ne jeden, ale hned dva rekordně vysoké jackpoty. Poprvné vyhrál 515 174 451 Kč a podruhé mu padl jackpot ve výši 112 312 914 Kč. Po takovémto přilepšení k důchodu tak zůstává jediný závažnější problém. Za co to vše utratit?

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

A abyste si snad nemysleli, že je to jen jakási výjimka potvrzující pravidlo. Přinášíme i další příklad. Žena ve věku čtyřiasedmdesát let vyhrála na výherním automatu jackpot ve výši 552 241 538 Kč. Tuto horentní částku si člověk jen stěží dokáže vůbec představit?

Pokud vám však hazard nic neříká, pak vězte, že vás nikdo do něj určitě nenutí. Ovšem pokud přeci jen laškujete s myšlenkou zažít trochu adrenalinu, pak ani tak nemusíte hned chodit do casina tradičního, ale můžete směle vyrazit do některé z internetových heren, kde jdou hrát automaty zdarma online. Díky tomu se lze pohodlně a přímo ze svého počítače vydat na virtuální návštěvu doslova kamkoliv po celém světě. Nudit se zde rozhodně nebudete a při troše štěstí vám výherní automaty přinesou i s nějakou tu výhru.

Reklama