Jak bojovat proti přírodě a času? Plastickými operacemi i sportem

Nároky na naší dokonalost se stále stupňují. O tom, co je ideál krásy, se dnes již moc nepolemizuje. Jenže málokdo se tomu takzvanému ideálu vůbec přiblíží. S přibývajícím věkem navíc většinu trápí i přibývající kila, povadlá víčka, vrásky a mnoho dalších menších i větších nedokonalostí. Ne všichni se s tímto „nezvratným osudem“ smíří, a proto proti přírodě začnou bojovat.

 

Nežádoucí chloupky, vrásky, pigmenty, bradavice, celulitida, žilky, znaménka, jizvy, nadměrné pocení či nespokojenost s naší postavou. To vše lze dnes již změnit. Stačí k tomu jen peníze a trochu té odvahy. Ne, všechny zákroky jsou totiž ambulantní a bezbolestné. 

Jenže s velkou nabídkou se množí i kosmetická studia, která nabízí různé druhy služeb. Některá jsou více odborná, jiná zase méně. Mnozí se shodují, že čím dražší, tím lepší výsledek. Ale ani to nemusí být vždy pravdou.

Služeb, které dnes studia nabízí, je nespočet. Pojďme si jich pár představit:

Vyhlazení vrásek

Zastavit čas v podobě odstranění vrásek je lákavá nabídka. Odstranění se dělá za pomocí aplikace botulotoxinu či výplňových implantátů. S přibývajícími léty omlazení obličeje ocení zaručeně nejedna žena.

Plastika očních víček

Díky plastice očních víček se zbavíte nadbytečné a povislé kůže v oblasti víček. S postupem času ztrácí kůže na elasticitě a vytváří se jí tak na víčkách nadbytek. Kromě přibývajících let mohou za povislou kůží stát také geny, typ kůže, životospráva, alergie a mnoho dalších faktorů. Zákrok se neprovádí jen z důvodu estetiky, ale někteří ho volí i kvůli pocitu únavy a bolestivosti očí.

Nežádoucí chloupky

Holení chloupků je často neoblíbenou činností nás všech. Díky epilačním laserům se však můžeme na klinice zbavit nejen chloupků v podpaží či na nohách. Většinou se jedná o rychlý zákrok, který nám dopřeje hladké i celé tělo.

Liposukce

Bezbolestná liposukce je to, co se objevuje téměř všude. Pokud tedy úprava jídelníčku či pravidelný sport není nic pro vás, pak i vy můžete zkusit liposukci. Díky této metodě se zbavíte přebytečného tuku na břiše, stehnech, zadku nebo pažích.

 

Pokud však nemáte rádi jehly, anestezii a nemocniční prostředí, pak se vrhněte na sport a zkuste proti přírodě bojovat pomocí plavání, pravidelných procházek nebo cyklistiky. Na pomoc vám mohou být potřebné aminokyseliny, které jsou základním stavebním prvkem svalových vláken a jsou velmi potřeba pro regeneraci.

 

Reklama