Internetový průvodce wellness hotely

Už kolikrát jsme se tu zmiňovali o tom, že odpočinek je pro tělo důležitý. A proto nikdo z nás by se neměl přepínat a čas od času si nějaký ten relax dopřát. Jenže jak vybrat ty správné lázně, které vám budou vyhovovat po všech stránkách? Na tuto otázku, vám dnes přináším odpověď.

Zkuste navštívit internetového průvodce světem lázní a wellness SPATRIP. Na těchto stránkách najdete potřebné informace o 150ti evropských wellness hotelech. Už nemusíte shánět katalogy či zdlouhavě projíždět internet a hledat ty pravé lázně pro vás.

A co vám vlastně tento průvodce může nabídnout? Kromě toho, že vše máte přehledně na jednom místě, naleznete také na stránkách užitečné recenze hotelů, a to přímo od těch nejpovolanějších. Čímž jsou návštěvníci wellness pobytů.

Stačí si tedy zadat, jaká země vás láká, v jaké cenové relaci si chcete v lázních užívat a jen zmáčknout tlačítko „hledej“. Vybírat můžete jak z České republiky, tak ale také i z našich sousedů jako je například Německo či Rakousko, anebo se vydat do jižní části Evropy

Zkusila jsem se tedy v průvodci zorientovat a projít naše české wellness hotely. Na první pohled mě zaujal Spa Hotel Lafonte, kde jsem se po rozkliknutí dozvěděla veškeré základní informace o hotelu, jaké vybavení mohu čekat či podrobnosti o ceně.

Takže plánujete-li letos dovolenou v lázních, určitě navštivte průvodce světem lázní a wellness SPATRIP, nejen že se dočtete užitečné informace o všem, co vás zajímá, ale i díky speciálním nabídkám můžete natrefit na výhodný pobyt plný relaxu a odpočinku třeba například i ve Švýcarsku.

Reklama