Fulfillment služby pro váš internetový obchod přenechejte odborníkům

Za poslední léta zaznamenal trh velký odliv zákazníků z kamenných prodejen do internetových obchodů. Na základě toho vzrostla poptávka nejen po personálu, ale také po prostorách, kde má být zboží skladováno. Logistické centrum isklad.eu poskytuje fulfillment služby, které vám zajistí plynulý a bezproblémový chod vašeho internetového obchodu.

Vyberte si balíček, který je pro vás atraktivní

Vlastníte malý začínající e-shop a necítíte se jako ryba ve vodě? Potřebovali byste s kdečím poradit a nevíte, na koho se obrátit? Jsme tady pro vás. Online zákaznickou podporu vám poskytneme 24/7 a zajistíme, abyste hned od prvního dne spolupráce fungovali jako profesionálové. Malým e-shopům pomáháme růst, středním poskytujeme efektivní nástroj pro expanzi a těm obrovským nabídneme automatizaci procesu. U nás si vybere každý a dostává přesně to, co potřebuje.

Jak celý proces funguje?

Poté, co si vyberete vám vyhovující balíček, kontaktujte nás skrze formulář na našem webu. Následně vše podrobně probereme a propojíme váš internetový obchod s přehledným a intuitivním softwarem EGON. Aktivujeme váš nový účet a zašleme adresu pro zaslání zboží.

Převzetím zboží spustíme fulfillment služby. Naskenujeme EANy všech položek, které také zvážíme, změříme a vytvoříme produktové fotografie. To proto, abychom zajistili 100% kontrolu při kompletaci a logistice. Doručené zboží uložíme na bezpečné, suché a čisté místo ve skladu. EGON, náš softwarový systém, vás na novou příjemku zboží vždy upozorní a poskytne vám tak dokonalý a spolehlivý přehled.

Objednávky budou probíhat na vašem e-shopu, díky propojení s EGONem je obdržíme společně. Software vyhodnotí, zda máme vše skladem, pokud ano, objednávka přejde ke kompletaci balíčku. Do něj vložíme všechny objednané produkty. Kromě nich můžeme přibalit také reklamní předměty nebo různé letáčky, které budete chtít zákazníkovi doručit.

Zboží doručíme téměř kamkoliv. Díky našim smluvním partnerům disponujeme velkým výběrem logistických služeb. Platba kartou je samozřejmostí, v mnoha zemích poskytujeme platbu na dobírku a v mnoha měnách. Pro spokojenost vás i vašich zákazníků nabízíme stále další možnosti a hledáme ty nejlepší podmínky. Kromě přepravy zboží směrem k zákazníkovi zařídíme také vrácení zboží nebo jeho reklamaci.

Reklama