Elektromobilita nemusí být drahá. Praktické elektromobily za rozumnou cenu dodává česká značka Eroute

Elektrické MopedAuto E-MOTO Q3, foto: Eroute.cz

K elektromobilitě se upíná pozornost snad všech výrobců automobilů. Jsou ale elektromobily vhodné pro seniory? Ano, jsou. Důvody se dozvíte v článku.

Reklama

Elektromobilita je v poslední době hojně diskutovaným tématem, která mnohdy rozděluje příznivce spalovacích motorů a zastánce inovací. Často zaznívají otázky na téma ekologie, životnosti, dojezdu a také ceny. Jedno je však jisté. Elektromobilita patří do městského provozu. Právě ve městech se nejvíce promítnou výhody elektromobilů, mezi které patří: nulové emise, tichý provoz bez znečištění ovzduší, minimální náklady na 1 ujetý kilometr a zvýhodněné parkování v centrech měst.

Je možné pořídit levný elektromobil?

Častým argumentem proti elektromobilitě je vysoká cena elektromobilů. Ano, pokud byste si chtěli pořídit elektromobil Tesla, pak jsou ceny pro běžné lidi závratné. Na druhou stranu existují malé kompaktní elektromobily, které jsou levnější než klasické automobily se spalovacím motorem. Jsou jimi elektromobily od české značky Eroute.

Elektromobily Eroute ocení senioři, rodiny i rozvážkové služby

Elektromobily Eroute představují kompaktní a praktické dopravní prostředky, které jsou vhodné pro městské cestování. Sortiment zahrnuje dvoustopá elektrická vozidla a elektrické tříkolky. Tyto elektromobily jsou vhodné jak pro seniory a mladé rodiny, tak i pro podnikatele i městské služby.

Senioři ocení elektrické MopedAuto E-MOTO Q3 k přepravě na nákupy, k lékaři a dalším městským pojížďkám. Navíc díky kompaktním rozměrům nebudete mít problém s parkováním. Rodiny využijí elektromobil Eroute E-MOTO Q7 jako druhý rodinný vůz, se kterým odvezou děti do školy a levně dojedou do práce. Pro podnikatele a městské technické služby představují ideální vůz elektromobily Eroute E-MOTO J2C. Tyto elektromobily jsou vhodné pro městský rozvoz zboží nebo svoz odpadků, protože disponují dojezdem až 90 km, snadno se s nimi manévruje a parkuje.

Praktické elektrické MopedAuto E-MOTO Q3

Ze všech modelů vybíráme univerzálního sluhu, který se pyšní výborným poměrem užitných vlastností k ceně. Je jím elektrická tříkolka neboli MopedAuto E-MOTO Q3. Tento elektromobil je skvělou volbou pro seniory. Je koncipován pro dvě osoby a má dlouhý dojezd 90 km. Jeho rychlost je omezena na maximálních 45 km/h, tudíž k jeho řízení potřebujete pouze řidičský průkaz skupiny AM. Vozidlo je zároveň mimořádně bezpečné, kabinu totiž obklopuje ocelový rám.

Bezproblémové nastupování do elektromobilu umožňují dveře s 90stupňovým otvíráním. Snadné ovládání umožňují ovládací prvky, které jsou umístěné na řídítkách. Elektrickému automobilu nechybí centrální zamykání, elektricky ovládaná okna, systém vytápění, rádio i zadní kamera pro bezpečné parkování. A za kolik lze model E-MOTO Q3 pořídit? Cena elektrického MopedAuta je 189 990 Kč.

Poznejte levné a praktické elektromobily

K osobní elektromobilitě vede mnoho rozdílných cest. Luxusní a cenově náročná, ale také minimalistická a cenově přijatelná, která vystačí běžným nárokům na levnou a efektivní přepravu. Přesvědčte se sami, podívejte se na sortiment elektromobilů české značky Eroute.

Reklama