ELEGANCE V PODOBĚ ELEKTRONICKÉ CIGARETY

S kouřením mnoho z nás začíná v mládí. Ti šťastnější se tohoto nešvaru zbaví s přibývajícími léty, za to ti ostatní si tento zlozvyk často s sebou nesou až do dospělosti. To, že kouření škodí zdraví, vědí všichni. Vzdát se však cigarety je i přesto pro mnohé nemožné.

 

Ať už patříte k zarputilým kuřákům či k těm, co s kouřením končí každým novým dnem, zkuste změnu v podobě elektronické cigarety. Nejen že je toto elegantní řešení mnohem zdravější než klasická cigareta, ale zároveň se pro vás stane vkusným a pohodlným pomocníkem.

 

Jak najít tu správnou elektronickou cigaretu?

Tak jako existuje mnoho značek klasických cigaret, tak existuje i mnoho značek a druhů elektronických cigaret. Lišit se mohou ve způsobu fungování, kdy starší typy fungují na principu Cartridge, tedy uvnitř cigarety je pěnovitá hmota, která do sebe vstřebává nikotinovou náplň. Modernějším způsobem je Tank systém, kdy je náplň nalévána do Cartridge, díky čemuž cigareta vydrží déle.

Rozhodovat se tedy nesmíte pouze podle ceny a vzhledu, ale také podle způsobu jejího fungování. Rozhodně byste neměli vsázet na nejlevnější modely elektronických cigaret, ale raději vsadit na kvalitu za rozumnou cenu.

Nabídka elektronických cigaret je veliká. Jsou však dvě značky, které se od ostatních přeci jen vymykají. A to především svou kvalitou, kterou ocení nejeden uživatel.

 

Zdroj: www.novacigareta.cz
Zdroj: www.novacigareta.cz

 

Joyetech a Vogue

Patříte-li k těm, co při kouření nechtějí řešit žádné doplňování či časté nabíjení, a proto raději preferují klasické cigarety, kde stačí pouze zapálit. Potom elektronická cigareta Vogue by pro vás mohla být tou pravou alternativou. Skládá se pouze z baterie, která vám vydrží 5 dní, a cartomizeru, který se po vykouření vyhodí a použije rovnou nový.

Preferujete-li ovšem raději pořádný kouř a byli jste prozatím každou elektronickou cigaretou zklamáni, pak vsaďte na značku Joyetech. I dámy jistě ocení její lehkost a eleganci, kterou vám přinese.

 

Na internetu je dnes nepřeberné množství e-shopů, kde v nabídce najdete právě elektronické cigarety. Jeden z prověřených nejen zákazníky, kde najdete i zmiňované značky Joyetech a Vogue, je například Nová cigareta.

Reklama