Egypt – místo relaxace a odpočinku

Doba letních dovolených je tady a tudíž je nejvyšší čas vybrat si kam vyrazíme. V dnešním článku se vypravíme za hranice republiky do teplých krajů prosluněného Egypta.

 

 

 

Možná si říkáte, že dovolená u moře pro seniory není. To však není pravda. Na dovolenou k moři mnohdy vyrážejí společně celé rodiny včetně babiček a dědečků. Navíc prohřát se u sluníčka a dopřát si pohodlí a plného servisu není nikdy na škodu.

Neopakovatelné zážitky nabízí pětihvězdičkový luxusní komplex Albatros Palace Resort, který je pro své dokonalé služby a bezbariérový přístup stále více vyhledáván seniory. Pro své vodní atrakce a tobogány, dětská hřiště a animační programy je v oblibě také rodin s dětmi.

Albatros Palace Resort leží v malebném egyptském městě Hurghada. Hotel nabízí několik světových restaurací. Pro zmínku italskou, německou nebo mexickou. Vyniká písčitou pláží s velice mírným sklonem dna. Poblíž areálu můžete také využít koupání na konci zhruba 120m mola, kde se nabízí pohled na krásné korály a mořským život. Samozřejmostí hotelových služeb je široká nabídka programů využití volného času v podobě masáží, tenisového kurtu, kulečníku, vyjížďkách na kole nebo na koni.

Jakou druhou možností pobytu se nám nabízí neméně krásný čtyřhvězdičkový komplex Festival Le Jardin, který se nachází v krásném a malebném parčíku s lavičkami. Pláž poblíž hotelu je z části písčitá a z části kamenitá. Hosté obzvlášť ocení dva bazény nebo možnost vyzkoušení potápění či windsurfingu.

Aby toho nebylo málo, tak do třetice si povíme o pěkném tříhvězdičkovém hotelu Elysees, který je od pláže vzdálen necelých sto metrů. V okolí hotelu najdeme spoustu restaurací, obchodů a barů kam můžeme večer vyrazit za zábavou.

Jestliže uvažujete o dovolené v Egyptě a nejste si jistí s výběrem, stačí do internetového prohlížeče zadat „hotely Hurghada“ a z široké palety hotelů si určitě vyberete ten pravý. Ať budete cestovat s vnoučaty nebo sami, určitě budete na krásnou dovolenou dlouho vzpomínat a do Hurghady se budete rádi vracet.

Reklama