Dveřní kukátko s kamerou se může stát strážcem domácnosti

Dveřní kukátko s kamerou, Foto: Cel-tec.cz

Jste často na cestách mimo domov? Potřebujete někoho, kdo by vám pohlídal byt, když budete pryč? Nebo máte v rodině seniora, jenž žije sám a chtěli byste jej mít pod bedlivým dozorem? Potom se můžete spolehnout i na moderní elektroniku, která vám v tomto směru vyjde vstříc. Pokud vaše děti přijdou domů ze školy dřív, nemusíte se už rozhodně ničeho obávat. Neotevřou totiž už nikomu nezvanému, kukátko jim dobře napoví, kdo je za dveřmi.

Reklama

Okamžitě vás upozorní na problém

Nemusí být v zásuvce, a přesto bude ve střehu, lithiový akumulátor nabídne i dlouhodobou výdrž bez přívodu elektrické energie. Záleží pak samozřejmě na konkrétním modelu a kapacitě jeho baterie, můžete očekávat, že bude ve střehu až dva měsíce. Pokud odjíždíte na dovolenou, jde o vhodné řešení situace a dílčí součást zabezpečovacích systémů domácnosti. Dveřní kukátko s kamerou vás neprodleně informuje, že se něco děje. Stačí nastavit notifikaci na mobilní telefon, budete mít okamžitý přehled i o babičce žijící na druhém konci města. PIR senzor bude střežit obydlí i během nočních hodin, kdy dochází k velkému množství vloupání. Pokud ale získáte spolehlivého strážce, který vůbec nezamhouří oči, můžete každý den usínat opravdu v klidu.

Velkokapacitní paměťové karty nahrají vše

Až 128 GB místa pro různé snímky nebo videonahrávky, to je skutečná noční můra zlodějů. Na paměťovou kartu se totiž uloží vše, co by mohlo pomoci vyšetřovatelům v efektivnější práci. Možná se budou nenechavci sami usmívat do kamery, aniž by cokoliv tušili. A co když u dveří zazvoní i nějaká nečekaná návštěva? Díky kukátku se nenápadně přesvědčíte, o koho vlastně jde. Žádné nepříjemné překvapení, o všech příchodech budete vědět hned. Prohlédněte si nejnovější modely mezi těmito malými domácími pomocníky na cel-tec.cz!

Dveřní kukátko s kamerou, Foto: Cel-tec.cz
Reklama