Dopřejte svým (pra)rodičům pohyb bez bolesti díky kolagenu

Všimli jste si, že vaši rodiče začínají pociťovat “stáří”? Nezvládají dlouho stát na nohách, bolí je každý pohyb, třepí a vypadávají jim vlasy? Pravděpodobně za to může nedostatek kolagenu. Jak ho doplnit? Poradíme, jak na to.

Co to vlastně kolagen je?

Kolagen je bílkovina, která je lidským tělem využívaná ke spoustě procesů. Posiluje pojivové a podpůrné tkáně – elasticita vazů, kloubů, chrupavek a ovlivňuje i kvalitu nehtů, vlasů a pokožky. Bez kolagenu se stává tělo křehčím, což znamená, že je větší pravděpodobnost úrazů, bolesti a jiných nepříjemností.

Kolagen ovlivňuje spoustu procesů

Toto je seznam toho, kde kolagen působí. Není toho úplně málo, co myslíte?

  • Pleť
  • Vazy
  • Svalová regenerace
  • Regenerace po operacích a zranění
  • Šlachy
  • Klouby
  • Vlasy a nehty
  • Chrupavky

Inca Collagen je bioaktivní čistý hydrolyzovaný kolagen z mořských ryb. Je třísložkový, což znamená, že obsahuje kolagen typu I, II a III. Díky tomu dokáže působit tam, kde je potřeba. Udržuje zdraví tam, kde je zatím vše v pořádku a zároveň zaceluje a opravuje poškozená místa.

Proč by ho měli konzumovat vaši rodiče a prarodiče? Protože se od 25. roku začne spotřebovávat a okolo 40. roku tělo přestane kolagen produkovat. Tělo postupně stárne, protože nemá, kde brát.

Dostatek kolagenu dokáže vyplnit vrásky, dodat hydrataci do pleti a rtů, posílit roztřepené vlasy a nehty, a zvýšit počet vlasů – hustší kštice. Napomáhá při léčbě křečových žil a eliminuje pigmentové skvrny. Nejdůležitější vlastností je to, že kolagen pomáhá rychleji regenerovat svaly, posiluje klouby a mírní artrózu. Díky tomu si (pra)rodiče mohou zase užívat pohyb s vnoučaty a sportování.

Inca Collagen, zdroj: incacollagen.cz

Pohyb s vnoučaty? Žádný problém

Vnoučata jsou často hodně aktivní a zapojují do pohybu i babičku a dědečka. Aby prarodiče dětem stačili, nechte je doplnit kolagen.

Inca Collagen je dárek, který potěší za jakékoliv situace. Bolesti mizí, vrásky mizí, pleť je vypnutá, pohyb je příjemný, křečové žíly se eliminují – to vše, a ještě víc čeká vaše obdarované. Nechte své bližní užívat si život na 100 %. Inca Collagen je bez příchutě, zápachu. Nesmíme ani zapomenout, že je bioaktivní, což znamená, že ho tělo 100% přijímá a dále s ním pracuje jako s vlastním kolagenem. Více informací v článku Víte, co je bioaktivní kolagen?.

Jak kolagen správně konzumovat?

Konzumace má svá pravidla. Při zakoupení Inca Collagenu nezapomeňte na vitamin C bez kterého se kolagen neumí v těle správně “uchytit”. Právě vitamín C se podílí na tvorbě této bílkoviny a její následné distribuci po těle. Denní doporučená (minimální) dávka se pohybuje okolo 120 mg, pro sportovce ji navyšte až na 400 mg. V zimním období je možné zvednout dávku na 1000 mg.

Kolagen se nachází v pytlíčku, který stačí roztrhnout a nasypat do vody, džusu nebo smoothie. V jednom pytlíčku je 3000 mg kolagenu.

Inca Collagen je koncentrovaný, proto lze konzumovat první měsíc jedno balení denně, druhý měsíc jedno balení za dva dny a od třetího měsíce jedno balení za týden. Tento systém pokryje celý rok.

Inca Collagen, zdroj: incacollagen.cz

Na co čekáte?

Kdy kolagen konzumovat? Čím dříve, tím lépe. Kvalita života vašich rodičů se může rapidně zvýšit. Život bez omezení? Ten si zaslouží, co nejdřív! Pořídit kolagen můžete na tomto odkazu.

Reklama