Detektor kovu Fisher vám bude v záruce sloužit dlouhých pět let

Americká firma Fisher, která se již od roku 1931 soustředí na výrobu detektorů, svým věrným i novým začátečníkům připravila detektor kovu Fisher, který ohromí nejen snadnou obsluhou, přesnými výsledky, zajímavou cenou, ale především dlouhou, pětiletou zárukou. Prodloužená doba záruky je pro zákazníky znamením, že se jedná opravdu o kvalitní přístroj, za jehož vlastnostmi si výrobce stojí natolik, že nastavil záruční lhůtu na pět let.

Na své si přijdou i ti, kdo drží detektor kovu Fisher poprvé v ruce

Nejlevnější, a přesto spolehlivý detektor kovu Fisher F11 stojí pět tisíc korun bez DPH. Tento přístroj má velmi malou hmotnost, váží necelý kilogram, pyšní se výtečným vyvážením a perfektním výkonem, jenž spočívá ve velkém hloubkovém dosahu, diskriminaci a separaci. Zřetelná a přehledná LCD obrazovka ukazuje uživateli kategorii nalezeného kovu a současně jeho materiál detekuje třemi různými tóny. Například železo je ohlašováno hlubokým basovým tónem, střední hlásí alobal, zlato a bronz a vysoký tón oznamuje nález z čistého kovu, jako je stříbro, hliník nebo měď.

K velice sofistikovaným detektorům kovů Fisher patří kupříkladu GOLDBUG Pro DP za necelých šestnáct tisíc korun bez DPH. Nejnovější model od vyhlášeného výrobce detektorů má dokonalou technologii, která se projevuje hlavně v tom, že lze s pomocí tohoto přístroje nacházet i velmi malé předměty ve zmineralizované půdě. Váha detektoru je něco málo přes kilogram včetně baterie, identifikace se provádí dvojtónově, kdy nízký tón ukazuje na nález železa a variabilní tón hlásí barevné kovy. Zmíněná variabilita značí proměnlivost hlasitosti a výšky tónu v závislosti na vzdálenosti nalezeného kovového předmětu, jeho velikosti, tvaru a případné elektromagnetické vodivosti.

Komerční sdělení

Reklama