Dejte vědět o svém webu

Každý kdo provozuje internetové stránky, ať už firemní nebo volnočasové, chce být na prvních příčkách zobrazování ve vyhledávačích. Jak toho dosáhnout vám dále vysvětlíme.

 

Reklama

 

 

Základním krokem je registrace do vyhledávačů. Neboli jedna z takzvaných SEO (Search Engine Optimization) technik. Česky řečeno optimalizace pro vyhledávače. Tato metoda pomůže vaším webovým stránkám k lepšímu umísťování ve vyhledávačích.

Aby se vaše stránky více zobrazovaly ve vyhledávačích, hraje důležitou roli několik faktorů. Z nich je většina určená pro zkušené administrátory webových stránek. Nicméně laikům přijde vhod registrace do katalogů. Z daných katalogů přichází noví návštěvníci a klienti. Zároveň platí pravidlo, čím výše v žebříčku zobrazení jste, tím máte větší šanci, že vaše stránky navštíví nový návštěvník. Aby bylo toto oslovení klientů co nejsilnější, doporučuje se registrace do co nejvíce katalogů.  Těch ovšem existují stovky a nemusí být zrovna jednoduché se v nich vyznat.

Jak se ve všech jednotlivých registracích orientovat a odhalit, který z daných katalogů je opravdu aktivní a pro naše stránky efektivní, a který naopak zapadl v zapomnění? Nehledě na to, že samotným vyhledáváním a registracím věnujete mnoho času.

Už i na tuto problematiku reagují společnosti zabývající se výhradně registrací vašich webových stránek. Ve svých balíčcích nabízejí například registraci do 560 katalogů za cenu 660 Kč.  Máte-li potřebu zviditelnit vaše stránky, stačí zapátrat na internetu a najít si pro vás tu nejvhodnější hromadnou registraci.

i-Senior.cz

Reklama