Dárky pro vnoučata

Určitě to znáte sami, chcete obdarovat svá vnoučata a nevíte čím jim udělat radost. Dnešní doba je tak jiná od té naší, sám ani pomalu nevím, co je baví. A v moderních technologiích iPhonů, iPadů a dalších, ve kterých se pohybuje jejich řeč, ač se snažím, příliš se nevyznám.

 

Před nedávnem měl můj starší vnuk Jakub šestnácté narozeniny. Dlouho jsem uvažoval, co bych mu koupil a udělal mu radost. Elektroniku, jako jsou mobilní telefony a nejrůznější přehrávače, jsem zavrhl. Raději ať si kluk tyhle věci vybere podle svého.

Než jsem se na penzi vrátil do Čech, žil jsem téměř dvacet let v německém Mnichově. Už tam jsem registroval, že je zcela běžnou věcí nakupovat oblečení přes e-shop. Myslel jsem si, že toto odvětví nemá příliš šancí, je potřeba si věci vyzkoušet, osahat. Pletl jsem se. V součastnosti je to zcela normální. Nakupujete bez zbytečných front a k tomu z pohodlí domova.

Tato vzpomínka mě přiměla, že vnukovi koupím něco hezkého na sebe. Neustále jezdí na skateboardu, tak má volba směřovala k tomuto nejen módnímu, ale pro některé i životnímu stylu.

Do vyhledávače stačilo zadat slovo skateshop a hned jsem měl vystaráno. Po prozkoumání mě zaujal obchod Acid-House. Orientace v obchodě byla velice přehledná a intuitivní. Měl jsem jasný přehled co Kubovi koupím, chtěl jsem pro něj mikinu a triko.

Začal jsem ve výběru triček, kterých je v obchodě nepřeberné množství téměř všech barev, na které si vzpomenete. U některých triček mě překvapilo, že jsou jen v jedné velikosti. Budiž, tato skutečnost mě při výběru neomezovala.

Mikiny se mi obzvlášť dobře vybíraly, díky přehlednému a opět jasnému popisu jsem měl za chvíli jasno, která bude ta pravá. U výběru mě zaujaly nízké ceny, podpořené viditelnou částkou, kterou ušetřím oproti běžné ceně. Nejsem sice včerejší, ale jsem k takovýmto leckdy umělým úsporám obezřetný. Nicméně mě zajímá cena, za kterou nakoupím, a ta mluvila za vše.

Výhoda, která mě oslovila, bylo poštovné při nákupu nad 1 500,- zdarma. Tudíž jsem ještě vybral krásnou peněženku a malý skateboard na dva prsty, říká se jim fingerboard a mladí si s tím ve škole hodně vyhrají. Samozřejmě, že tyto dárky nakonec Kubovi patřičně rozdělím na další oslavy jmenin či vysvědčení. Ať vnuk nemá vše najednou.

Kdyby člověk chtěl v tomhle obchodě nakupovat ve větším objemu než já, může využít patřičných množstevních slev. Například při nákupu nad 2 000,- je sleva 2%, při nákupu na 3 000,- sleva už činí 4%, až se dostaneme na hranici 5 000,- poté je sleva dokonce 8%. To se vyplatí!

Zboží přišlo v rekordně rychlém čase, již druhý den po objednání. Netrpělivě jsem rozbalil krabici, k mému překvapení v zásilce bylo přibaleno pár samolepek a propiska. Malý dáreček navíc mi udělá vždycky radost. Věci odpovídaly přesně popisům na internetu. Kvalita a provedení oblečení bylo výtečné.

A jak dopadlo obdarování vnuka? Samozřejmě, že měl úžasnou radost a jak se mi po čase přiznal, ani takový dárek od dědy nečekal. A to ještě nedostal maličkosti, které jsem k zásilce dobíral. Mou zkušenost s tímto internetovým obchodem můžu vřele doporučit.

i-Senior.cz

Reklama