Coldrex: ten pravý proti chřipce a nachlazení

Aprílové počasí ani měsícem květnem nepřestalo. Jeden den nám teploměr ukazuje 30 °C a druhý už pouhých 18 °C. Je jasné, že pro lidský organismus takovéto teplotní výkyvy nejsou dobré. A tak i členy naší redakce postihla chřipková epidemie. A dnes vám přinášíme ten nejúčinnější lék na nachlazení.

Samozřejmě, že nejlepší varianta při nemoci je postel, teplý čaj a potit a potit a potit. Jenže v dnešní uspěchané době takovýto způsob uzdravení není zcela možný. Lidé často přechází nemoci a pak to s nimi dopadá ještě hůře.

Jenže existuje léčivý přípravek Coldrex, který vám od nachlazení pomůže opravdu rychle, a který vyléčil i členy naší redakce. Tento horký nápoj užívaný při chřipce a nachlazení si nyní můžete dopřát i s novou příchutí, citrón a med.

Ať už vás bolí v krku, máte „obyčejnou“ rýmu, horečku, bolesti hlavy a svalů, od všeho vám odpomůže Coldrex. A to právě díky tomu, že obsahuje paracetamol, fenylefrin a vitamín C. Bohužel ale i jako všechny ostatní léky, i Coldrex má své nežádoucí účinky. Může vyvolat alergickou reakci v podobě kožní vyrážky či bolest žaludku a vzestup krevního tlaku.

Vyberete-li si tedy proti chřipce Coldrex s příchutí černého rybízu, citronu s medem či pouze citronu, anebo zcela jiný lék, přejeme vám brzké uzdravení.

Reklama