Čištění odpadu a kanalizace v Praze

To, že se ucpe odpad, se může stát kdykoliv a komukoliv. Může to být v domácnosti, ve firmě, v obchodech, prostě téměř všude tam, kdy jsou instalovány a využívány vodovodní a odpadové systémy. Záležitost je to jistě velmi nepříjemná, ať už jde „jen“ o odpad umyvadla, vany nebo WC.

Nejhorší asi je, když se ucpe hlavní odpad mezi domem a jímkou nebo čističkou. Najít takové místo nebylo dříve snadné. Avšak časy, kdy jste museli odpadní roury kopáním obnažit a rozbít na některých místech, abyste místo ucpání mohli snadno lokalizovat, jsou dávno pryč. Dnes už se odpad a kanalizace nečistí amatérským způsobem: v případech, kdy nestačí tzv. „péro“ na protažení a čištění odpadu, se můžete obrátit na profesionální společnosti, které se touto činností zabývají. Proto se sami do riskantních akcí nepouštějte, aby se vám nestalo, že budete mít obsah odpadu či kanalizace zpátky v bytě. Na odborníky se totiž můžete obrátit kdykoli, ať je to třeba v noci, anebo ve svátek či jiných dnech pracovního volna.

Čištění odpadu Praha

Bydlíte-li v Praze či ve Středních Čechách, můžete zavolat společnost Čištění odpadů a kanalizace – čistič Viktor. Její odborní pracovníci jsou k dispozici i mimo běžnou pracovní dobu, drží tedy pohotovost 24 hodin denně. Vy si v případě potřeby jen zavoláte havarijní službu a ostatní už necháte na nich. Čištění odpadu Praha pro vás může provést následující služby:

  • čištění odpadu ve vaší domácnosti v případě havárie – umyvadla, vany, WC, dřezy
  • odčerpávání vody
  • zjištění, kde jsou prasklé trubky
  • monitorování kamerou v nepřístupných místech s přenosem barevného obrazu; zaznamenává se místo a vzdálenost závady – tedy její přesná lokalizace

Nemusí to však být jen při haváriích, kdy můžete využít službu čištění kanalizace Praha. Čištění odpadů a kanalizace – čistič Viktor je pro vás k dispozici i v případech plánované a preventivní údržby vašeho vodovodního a odpadního systému.

Reklama