Chorvatsko je zárukou dobré dovolené

Přece jen jsme se dočkali slunečného počasí. Ovšem jak víme, bohužel nevydrží věčně. Proto proč se spoléhat na teplé počasí v České republice, když se blíží čas dovolených a odpočinku. A toto období rozhodně nemusíte trávit doma.

Pokud sníte o letní dovolené v teple u moře, přestaňte snít a raději si zajděte do cestovních kanceláří pro katalog a vybírejte. A pokud nepůjdete v nejbližší době kolem „cestovky“, tak i internet v takovémto případě velice dobře poslouží.

Chorvatsko nikdy nezklame

Nabídek na dovolenou je jistě všude dost. Stačí jen vybrat tu pravou pro vás. Neoplýváte-li zrovna penězi a máte zdravý rozum, že půjčky na dovolené jsou nesmysl, pak nezapomínejte na Chorvatsko. Ne nadarmo většina Čechů míří o prázdninách právě tam. A komu by se v Chorvatsku nelíbilo, krásné pláže, čisté moře, teplé počasí a česky se také dorozumíte. Budete-li mít štěstí či pro někoho možná smůlu narazíte tam třeba i na své známé či sousedy.

A pokud pro vás peníze nejsou problém či si chcete alespoň jednou za rok, jak se říká „vyhodit z kopýtka“, pak jeďte za exotikou. Je-li ale pro vás ležení u moře noční můrou a přesto si chcete své peníze užít někde v zahraničí, zkuste se vydat na poznávací zájezdy.

Vydejte se k moři i na památky

A poznávat můžete opravdu cokoliv a kdekoliv. Ať už se vydáte po Evropě za slavnou Eiffelovou věží do Paříže či o kousek dál do Buckinghamského paláce do Velké Británie. A pro náročné cestovatele je možnost i spojit hezké s užitečným, přesněji dovolenou s poznávacím zájezdem. Jeden den u moře, druhý po památkách. A uvidíte, že se zavděčíte všem.

Reklama