Cesty ke štěstí – saunování

Pokud nám to dovolí zdraví a máme-li možnost, dopřejme si alespoň jednou měsíčně luxus zvaný sauna.

 

 

 

 

Blahodárné účinky saunování na lidský organismus jsou dnes velmi známé. Ve zkratce je to uvolnění dýchacích cest, posilování srdce, zmírnění bolestí kloubů a svalů, rozšiřování pórů a cév, prokrvení končetin a příznivé kosmetické účinky.

V podstatě tytéž účinky má sauna i na naši auru. Čistá aura jde ruku v ruce s dobrým zdravím. Pokud máme oslabenou auru, jsme pesimističtí, bez energie, býváme většinou nemocní nebo nemoc můžeme očekávat.

Aura je ochranné energetické pole, které máme kolem našeho těla, běžným očím je neviditelné. Citlivým jedincům se zjevuje ve všech barvách. Pokud si chceme zachovat pevné zdraví a pozitivní mysl, zkusme se zaměřit na očistu a posílení aury.

Před vstupem do sauny se omyjeme a osušíme. Ideální doba pro pobyt v sauně je 15 – 20 minut. Pokud pociťujeme zrychlený tlukot srdce či nevolnost, opustíme saunu dříve.

Poté se opět omyjeme, pro odstranění všech nečistot je nutné mýdlo a pomalu vstupujeme do bazénku. Jak dlouho ve studené vodě vydržíme, je čistě na nás. Platí, že jakmile nám začne být zima i zevnitř, máme z vody vystoupit.

Je-li studená voda v bazénku i slaná, saunování je tak pro naši auru pravým požehnáním.

Opláchneme se, odpočineme si a postup opakujeme alespoň ještě dvakrát.

Po nějaké době pravidelných návštěv sauny zjistíme, že se nám zlepšuje zdraví, jsme otužilejší, vitálnější a hlavně pozitivní, žijeme radostněji. Máme potřebu setkávat se s lidmi, v sauně jich většinou potkáváme dost a stejně naladěných. Začnou se nám řešit naše osobní problémy. Negativita druhých lidí se nás emocionálně nedotýká a zůstáváme nad věcí. Máme dobrou imunitu. Zdravá a čistá aura vyzařuje silně i do našeho okolí a najednou si všimneme, že okolo sebe máme mnoho lidí, kteří z naší blízkosti nechtějí odejít. Naše zdravá aura pomáhá i jim.

i-Senior.cz

 

Reklama