Celoroční dárek na míru

V obchodních řetězcích už nás nic nepřekvapí. Ani to, že se koncem října objevuje vánoční výzdoba a nám tak připomíná každoroční shon a nervy, že nakupování dárků opět zůstane na poslední chvíli. Nevěšte ale hlavu, máme pro vás tip, jakým dárkem zaručeně zabodujete u každého.

 

Reklama

Říká se, že není lepší dárek než ten z lásky darovaný a o to cennější je, když je i vlastnoručně vyrobený. Pokud ale patříte k těm méně kreativním či zručným, není všem dnům konec, jak by se mohlo zdát. I vy totiž můžete dát svým nejmilejším dárek, který bude téměř z vaší dílny, i když přesněji napsáno z vašeho fotoaparátu.

Nebudeme vám tedy nabízet finty, jak nejlépe uplést šálu pro zimní dny, ani jak vyrobit papírová přáníčka či upéct to nejlepší vánoční cukroví pro dlouhé večery, které nás v zimním období zaručeně čekají. Ty si totiž můžete zkrátit nejednou pohádkou. Ale dárek, o kterém je dnes řeč a který se bude líbit všem a zároveň po praktické stránce bude využit celý příští rok, jsou kalendáře 2012 na míru. Stačí vybrat fotografie, ať už vašich dětí, vás samotných nebo ze společné dovolené s vašim blízkým, pro kterého dárek připravujete, a nechat si podle vašich snů a přání zhotovit takový kalendář, který bude obdivovat ne jedna návštěva.

Další výhodu, kterou zaručeně oceníte u tohoto dárku, je, že nemusíte ani zdlouhavě hledat nejbližší obchod, kde by vám kalendář zhotovili. Dnes je mnoho e-shopů, které se tímto zabývají a dokonce vám nabídnou i tolik motivů, že si jen stěží budete vybírat ten nejlepší. Nejen ale motivy jsou tím, co budete muset u svého kalendáře rozhodnout. Ať už si ale vyberete nástěnné kalendáře, klasické nebo stolní, určitě budete se svým darem spokojení. Každý typ má totiž své. A pokud patříte k těm, kteří si s počítačem úplně zas tak moc nerozumí, tak si stačí od online obchodů vyžádat katalog zdarma a vše můžete vyřídit i z pohodlí vašeho křesla.

Možná si říkáte, že v dnešní době kalendáře z fotografií postrádají už takovou tu originalitu, kterou se mohly honosit dříve. Jenže i kdybyste tento dárek dávali každoročně, tak nikdy neztratí na originalitě. Vzpomínky, které vždy ve vašem blízkém vyvolá, budou totiž cenou jen těžko vyčíslitelné a každá fotografie je originálem, ať se na ní díváte poprvé, podruhé nebo častěji, vždy totiž v každém vyvolá nové emoce a vzpomínky, které zůstanou.

Pokud se vám přece jen kalendář z vašich fotografií nezdá tím pravým dárkem, můžete místo fotek vybrat i z mnoha jiných motivů. Ať už se vaši blízcí zajímají například o astrologii, auta, přírodu, umění či sport, výběru budete mít zaručeně víc než dost. Nemusíte ani zdlouhavě hledat obrázky, stačí si na stránkách e-shopu projít jejich návrhy a jednoduše a rychle vybrat ten nejlepší, o kterém si budete myslet, že potěší vaše blízké nebo i vás. Protože nejen okolí můžete obdarovat. Nezapomeňte ani sami na sebe, i vy si můžete přeci udělat radost kalendářem na míru přesně pro vás. Přejeme tedy hodně štěstí, ať už při vymýšlení vánočních dárků nebo výběru kalendáře na nový rok.

i-Senior.cz

Reklama