Brýle, čočky nebo operace?

Dioptrické brýle, kontaktní čočky nebo laserová operace? Pro někoho jasná volba, pro jiného těžké rozhodnutí. Každá z těchto variant má své klady i zápory, stačí si je jen uvědomit a vybrat pro vás  tu nejvýhodnější.

 

 

 

Hlavní mínus laserové operace je její cena, která se často vyšplhá i na deseti tisíce korun. Tato částka vás však na rozdíl od nákladných kontaktních čoček zbaví krátkozrakosti či dalekozrakosti napořád. Alespoň se nás o tom oční kliniky snaží přesvědčit. Patříte-li ale k těm, kteří se vadu zraku snaží řešit pomocí dioptrických brýlí, pak určitě znáte ten hlavní problém, který je s nimi spojený.

Výběr těch správných brýlí je velmi obtížná záležitost. Dioptrické brýle nám musí sedět jak po stránce estetické, tak i po stránce finanční. Koupit ale brýle levně není nic těžkého, na rozdíl od zmiňovaných druhých variant se naše peněženka zas až tak neprohne a hlavně nejde o investici na měsíc jako právě u kontaktních čoček. Jste-li nenároční, vydrží vám brýle i několik let. A kam pro ně zajít? To je přeci jasné, buď do oční optiky, kde strávíte mnoho a mnoho času a stejně odejdete nakonec s brýlemi, které se vám druhý den už líbit nebudou, nebo si můžete brýle objednat z pohodlí domova přes internet, ale po vyzvednutí balíčku na poště zjistíte, že se v brýlích sami na sebe nemůžete ani podívat, natož vylézt ven mezi lidi, a tak je hned druhý den budete posílat tam, odkud k vám přišly.

Máme pro vás ale jiné řešení – OptikDoDomu, což je revoluční oční optika, která šetří nejen váš čas, ale i peníze. Stačí si objednat opravdu doslova optika až do domu a z pohodlí vašeho křesla si budete moci nezávazně zkoušet všemožné druhy brýlí. Vašimi rádci tak bude nejen optický poradce, ale i vaši známí a příbuzní, které si můžete na své rozhodování přizvat.

i-Senior.cz

Reklama