Brigády pro seniory nabízí atraktivní ohodnocení. Hledání práce usnadní portál Ideální brigáda

Hledáte přivýdělek k důchodu? Je pro vás náročné obvolávat pracovní nabídky? Nebo naopak hledáte výpomoc s údržbou zahrádky či domácnosti? Poradíme, kde najít brigády pro seniory i pracovní výpomoc. A vysvětlíme, v jaké výši se pohybuje hodinová mzda pro brigády.

Práce v penzi má několik pozitivních aspektů. Přináší přivýdělek k důchodu a zvýšení příjmů rodinného rozpočtu. Dále rozvíjí mezilidské vztahy a podporuje socializaci. V neposlední řadě dává životu řád, pevné návyky a přispívá k udržování dobré fyzické i mentální kondice. Tudíž pokud patříte k aktivním osobám, kterým výpadek z pracovního tempa nesvědčí, a rádi byste se opět na pár hodin denně zapojili do práce, pak vyzkoušejte brigádu.

A jak by měla ideální brigáda vypadat? Především by měla vyhovovat vašim potřebám. A to ať už z pohledu pracovního zařazení, fyzické i časové náročnosti. Platí, že do práce se nesmíte nutit a na brigádu chodit s odporem. Vůbec nejlepší je, když brigádu ani za práci nepovažujete.

Důležitým faktorem je také jednoduché sjednání brigády. Nikoho určitě nebaví obvolávat desítky inzerátů, personálním asistentkám vysvětlovat vždy to stejné a čekat, až se nám ozvou. Proto na shánění brigády jděte chytře přes internetový portál www.idealnibrigada.cz.

Pro koho je služba Ideální brigáda vhodná?

Služba Ideální brigáda je určena pro všechny, kteří hledají přivýdělek formou brigády a přitom preferují seriozní, snadnou a rychlou domluvu. Jednoduše se na online platformě setkává nabídka a poptávka práce. Přičemž na straně poptávky stojí firmy, živnostníci i fyzické osoby, které hledají pracovní výpomoc.

Naopak na straně nabídky práce stojí lidé, kteří hledají brigádu. A přitom nezáleží, jestli hledáte přivýdělek k důchodu či zkrácený pracovní úvazek k dalšímu zaměstnání. Služba je proto vhodná pro seniory, ženy na mateřské, studenty, zaměstnané i nezaměstnané osoby s chutí k práci.

Rychlé a jednoduché sjednání práce

Předností internetového tržiště Ideální brigáda je velmi rychlé sjednání práce. Nemusíte trávit dlouhé minuty obvoláváním inzerátů. Stačí, když vyplníte základní údaje, zvolíte lokalitu a druh práce, která vám vyhovujete. Poté stačí reagovat na pracovní nabídky pouhým kliknutím. Pokud o vás bude mít zaměstnavatel zájem, bude vás kontaktovat a domluvíte se na termínu nástupu. Vše je přehledné, jednoduché a zároveň bezpečné. Zaměstnavatelé jsou zároveň hodnoceni ostatními brigádníky, tudíž odpadá riziko nevyplácení mezd či nevhodného chování ze strany zaměstnavatele. Pro více informací si pusťte video.

Pro brigádníky je služba zcela zdarma

Výhodou je, že zprostředkování brigády je pro brigádníky zcela zdarma. Jako uchazeč o práci neplatíte žádné registrační poplatky, ani poplatky za zprostředkování práce. Jednoduše si vyděláte hodinovou či úkolovou mzdu, na které se domluvíte se zaměstnavatelem.

Jak najít výpomoc pro domácí práce?

A pokud hledáte výpomoc na zahradní práce či úklid domácnosti, pak službu také využijete. S online portálem ideální brigáda seženete brigádníky na úpravu zahrady, hospodyňku na pravidelný úklid domácnosti, paní na hlídání vnoučat i brigádníky, kteří pomůžou vašim dětem se stavbou domu.

Postup je podobný, jen s tím rozdílem, že se registrujete jako zaměstnavatel a sestavíte inzerát nabídky práce. A poté si jednoduše vyberete brigádníky či paní na úklid.  Více informací poskytne přehledné video.

Brigády nabízí slušné ohodnocení

Ať už hledáte brigádu z potřeby přivýdělku nebo z důvodu životního režimu, pak vězte, že nikdy nebyl lepší čas pro hledání brigády. Nastal totiž doslova zlatý čas brigád s velmi slušným mzdovým ohodnocením. Silná ekonomika, nízká nezaměstnanost a vysoká poptávka firem po zaměstnancích společně s růstem minimální mzdy vedly k navýšení hodinové mzdy.

Základní hodinová mzda pro rok 2019, která se odvíjí od minimální mzdy, činí 79,80 Kč. V praxi se ale u pracovních nabídek brigád lze běžně setkat s hodinovou mzdou od 100 do 130 Kč. Ať už půjdete vypomáhat do kanceláře, do obchodu, do skladu či na úklid, pak si vždy můžete přijít na velmi slušnou finanční odměnu.

Reklama