Blíží Black Friday: Ušetřit při online nákupech pomohou slevové kódy

Ilustrační obrázek, zdroj: pixabay.com

V letošním roce dynamicky posílilo nakupování přes internet. Zvýšily se nejen obraty e-shopů, ale přibyli i noví zákazníci. Online nakupování totiž přichází na chuť i starší generace. A není se čemu divit, protože v e-shopech bezpečně nakoupíme téměř vše. Nákupem přes internet lze navíc ušetřit více než při slevových akcích v kamenných prodejnách. Stačí využít slevové kódy.

Reklama

 V České republice funguje přes 42 000 e-shopů, ve kterých zákazníci již letos utratili 160 miliard korun. Nakupování přes internet je tak oblíbené pro celou řadu výhod. Mezi hlavní faktory patří snadný a jednoduchý výběr zboží, možnost porovnání cen u více dodavatelů a doručení až k vám domů.

Ušetříte se slevovými kódy

Stejně jako znáte slevové kódy v tištěných letácích, pak jejich elektronická podoba existuje i na internetu. Jen s tím rozdílem, že online slevových kupónů je podstatně více. Na webovém portálu Megakupon.cz naleznete na jednom místě desítky slevových kupónů přehledně seřazených podle obchodů i druhů zboží. Například při nákupu elektroniky u prodejce e-Beko.cz ušetříte od 10 od 21 %.  Stačí využít slevový kupón e-Beko.cz.

Jak slevové kupóny použít?

Použití slevových kódů je velice jednoduché. Před nákupem v online obchodu navštivte portál Megakupon.cz a vyberte si slevy, které vám nejvíce vyhovují. Poté stiskněte tlačítko s textem „KOPÍROVAT KÓD“ nebo „VYUŽÍT SLEVU“. Na tomto místě se vám zobrazí slevový kód a vy budete přesměrováni na e-shop, ve kterém při nakupování kód zadáte.

Výprodeje Black Friday se blíží

Slevové žně začnou v listopadu, kdy vypuknou Black Friday slevové akce. Black Friday neboli černý pátek pochází z USA a představuje velké výprodeje. Pojem ostatně stojí na historických základech černého pátku 24. října 1929, který se do dějin zapsal jako krach na americké burze provázený panickým výprodejem akcií. To je ale jiný příběh.

Zpět k současnému obchodnímu černému pátku. Black Friday 2020 letos připadá na 27. listopadu 2020. V okolí tohoto data spustí e-shopy výrazné slevové akce. A tím se zvýší množství slevových kupónů v nabídce. Není vyloučeno, že se Black Friday v e-shopech dočkáme už v polovině listopadu. Proto navštivte portál Megakupon.cz a hlídejte si své slevy.

Reklama