Bad Kleinkirchheim ski nadchne lyžaře i milovníky termálních lázní

Bad Kleinkirchheim ski představuje ideální kombinaci perfektně upravených sjezdovek a odpočinku v termálních lázních. Pakliže patříte mezi nadšené lyžaře, kteří rádi brázdí kopce a zároveň si chcete užít relax v termálech, pak je návštěva rakouského lyžařského střediska přesně tím pravým ořechovým právě pro vás!

 

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim ski je pro lyžaře rájem

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim ski se nachází v Korutanech – nádherném rakouském prostředí, které si svým kouzlem získá každého. Milovníci zimních sportů ocení celkem 103 km upravených sjezdových tratí, využít mohou 25 moderních lanovek a vleků. Ať už patříte mezi lyžaře začátečníky, nebo naopak mezi ty pokročilejší, najdete zde takový terén, který vám bude nejvíce vyhovovat – lyžařské středisko nabízí 18 km modrých tratí, 77 km červených tratí a 8 km černých tratí pro ty nejnáročnější lyžaře. Na své si přijdou i snowboardisté, pro které je u lanovky Kaiserburg vytvořen parádní snowpark, kde najdou dostatek vyžití i adrenalinu.

Odpočiňte si a načerpejte sílu v termálních lázních

Kromě sjezdovek a moderního vyžití pro lyžaře i snowboardisty myslí Bad Kleinkirchheim ski i na odpočinek a relaxaci. Zavítat zde můžete do termálních lázní, ve kterých načerpáte potřebnou energii a odnesete si zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Aby pro vás byla návštěva střediska ještě příjemnější, nenechte si ujít vybrané termíny, během kterých můžete čerpat skipasy zdarma nebo lákavé slevy na vstupy do termálních lázní.

Odfrčte si na dovolenou

Co byste řekli na dovolenou v Rakousku? Určitě byste neváhali ani minutu a takovou příležitost chopili pevně za pačesy! Společně s cestovní kanceláří zaměřenou na pohyb a pohodu pro celou rodinu můžete na parádní dovolenou odfrčet i vy. Poznáte nová místa, seznámíte se s přátelskými lidmi a získáte servis za přijatelnou cenu.

Reklama