Život na cestách

Život na cestách, tak se jmenuje nový cestovatelský portál, kde najdete nejen mnoho rad a tipů na zajímavé výlety. Dozvíte se také o místech, o kterých jste zatím možná ještě ani neslyšeli. Tak se pojďte s námi podívat do tohoto cestovatelského ráje, kam můžete díky vašim zkušenostem přispět i vy.

Pokud každý pátek tápete, kam se o víkendu vydat s vaší rodinou, pak vězte, že tomu už je ode dneška konec. Díky cestovatelskému portálu ŽivoNaCestách.cz budete mít stále nějaký ten tip na výlet v rukávu. Ať už vás láká spíše hlavní město Praha, západnější část naší republiky v podobě Karlových Varů, nebo snad překrásný a všemi obdivovaný Lednicko-Valtický areál na jižní Moravě.

Tipy na výlety či rovnou týdenní dovolené najdete po celé České republice, a to nejen po ní. Obdivujete-li raději krásy ciziny, pak si stačí vybrat, zda dáváte přednost například Jižní Americe, Novému Zélandu, Asii či jiným státům Evropy. Nebojte se však! Nemusíte se hned vydávat do všech koutů světa, web ŽivotNaCestách.cz není jen o inspiraci. I ti, co rádi objevují nová místa spíše pasivně, si přijdou na své, v podobě poutavých článků a nepřeberného množství fotografií.

Patříte-li ale k těm, co již procestovali velký kus světa, anebo jen navštívili místo, o které se chtějí podělit s ostatními, pak si můžete vytvořit svůjcestovatelský deník“, a třeba právě váš tip bude další zastávkou někoho jiného. Není se čeho bát – Vaše příspěvky se přímo nezveřejní, ale správci webu je zkontrolují, upraví a případně doplní o mapu apod., pokud byste si nevěděli s něčím rady.

A jak na to?

Pomocí formuláře, který najdete zde, jednoduše vložíte bez registrace váš článek, ke kterému přidáte i fotografie, poutavý titulek a také vaše jméno. Pak už se jen budete moci těšit, až někdo díky vám pozná vaše oblíbené místo. Jako druhý způsob přidání vašeho tipu na výlet, je registrace. Díky registraci získáte své uživatelské jméno a odkaz na vaše články (ve tvaru www.ZivotNaCestach.cz/author/VaseJmeno) a budete tak moci psát články přímo na webu, vkládat do článku fotografie, mapy, odkazy apod.

Nově se již můžete přihlásit také pomocí účtů ze sociálních sítí Facebook a Twitter a také svým účtem Google.

Ať už hledáte inspiraci, rady a tipy na víkend nebo se chcete vydat na netradiční dovolenou po vlastní ose, či se naopak podělit o své zážitky z cest s ostatními, pak cestovatelský portál ŽivotNaCestách.cz je ten pravý.

O autorovi

Za celým cestovatelským projektem ŽivotNaCestách.cz stojí Kamil Pichler, který žil 9 měsíců na Novém Zélandu, cestou navštívil Hong Kong, procestoval v Jižní Americe napříč Peru, Bolívii a Chile. V neposlední řadě také Spojené Arabské Emiráty, a částečně i Evropu, kterou by si ale rád, jak sám říká, nechal nejraději až na důchod. Díky jeho cestovatelským zážitkům a zkušenostem jeho kamarádů z cest po světě, se teď prostřednictvím webu ŽivotNaCestách.cz můžeme podívat do všech koutů světa i my.

[flagallery gid=16 name=Gallery]

Reklama