Zkrášleme obývací pokoj

Říkáte si často, že váš dvacetiletý, někdy až třicetiletý nábytek, by už chtěl opravdu vyměnit za nějaký ten novější a hlavně modernější? Při pohledu na potrhanou pohovku od vašeho domácího mazlíčka je vám až skoro do breku? Neuvažujte pořád nad tím, že váš starý nábytek vám ještě chvíli postačí? Rozhoupejte se a kupte si nový ještě dnes.

Možná váš obývací pokoj nevypadá jako z katalogu a možná proto byste nábytek a stará křesla z něho měli raději dát na chatu a do svého bytu si koupit nový a moderní. Mějte ale na paměti, že dnes už není moderní mít doma velkou obývací stěnu přes celou zeď vašeho pokoje. Stylové obývací pokoje jsou vzdušné, prostorné a bez zbytečných věcí. Obývací pokoj by měl hlavně vzbuzovat pocit uvolnění, čistoty a pohody. V žádném případě by neměl být upjatý a svazující.   Vždyť spoustu věcí, které v ní schováváte, jsou beztak bezcennými tretkami, které k životu zaručeně nepotřebujete a nejspíš už nikdy ani potřebovat nebudete.

Volné místo raději využijte pro pohodlná křesla, ať máte kam umístit svou drahocennou návštěvu. Dnes máte k výběru pohovky nejrůznějších designových tvarů a barev, tak proč nevybrat tu největší a nejpohodlnější. Vždyť obývací pokoj není smetištěm pro všemožné cetky a zbytečnosti, ale místem, kde se má setkávat celá vaše rodina. Výběrem té správné sedací soupravy, na kterou se vejdete všichni spolu s vašimi domácími mazlíčky, okusíte pohodlí, kterého se nebudete chtít vzdát. Inspirujte se například na stránkách nabytekmagenta.cz.

 

Netradiční sedací pytle

Mezi mladou generací jsou v poslední době oblíbené sedací pytle. A proč jsou tak oblíbené? Poskytují více způsobů sezení či rozvalování. Sedací pytle se dobře tvarují a výborně se v nich sedí. A co víc? K dostání jsou v rozmanitých barevných provedeních, které uživí leckterý interiér. Samotný posed bývá trochu nižší než u klasické židle nebo gauče, z tohoto důvodu senioři můžou mít problém se vstáváním, ale to nebrání v pořízení samotného sedacího vaku. Kupte si sedací pytle a udělejte radost například svým vnoučatům.

 

Je-li bytové doplňky?

Obývací pokoj skvěle podtrhneme vhodně zvolenými bytovými doplňky. Mějme však na paměti, že příliš věcí uškodí. Proto se raději zaměříme na kvalitu a detail, než na množství bytových doplňků.

Mezi ověřené doplňky patří sladění textilních doplňků do jednoho stylu. Těmi můžou potahy polštářků, stínidlo lampy nebo závěsy.

Velmi efektním doplňkem je samotné osvětlení. Světelné efekty dokážou s interiérem dělat hotové divy. Navíc světlo ovlivňuje nejen vzhled ale také naši psychiku. Z tohoto důvodu volíme rozmístění světel s rozvahou a vyvarujeme se agresivnímu světlu červené barvy. Bytové doplňky od sedaci-pytle.cz nabízejí mnoho krásných desénových prvků jak svůj byt vylepšit a dovést ho k dokonalosti.

Reklama