Zasloužené důstojné bydlení v Praze

Také sníte o důstojném bydlení, které bude v klidné lokalitě, blízko přírody, ale zároveň poblíž městské hromadné dopravy a nezbytných služeb, jako lékařů a obchodů?

 

 

 

Jistě to znáte, děti už dávno opustili rodné hnízdo, a nám se blíží penze, kterou bychom rádi prožili co nejlépe. Pokud možno ve vlastním, pohodlném, bydlení a s kouskem zahrady.

 

I sny se mohou stát skutečností

Co by mělo takové pohodlné bydlení na stáří splňovat? Především musí být umístěné v klidné lokalitě bez městského ruchu, abychom měli co nejklidnější spánek. O tom co má bezprostřední vliv na náš spánek se můžete dozvědět v našem starším článkuFaktory ovlivňující zdravý spánek.

Dále by mělo být bydlení v kontaktu s přírodou a blízko napojení na služby potřebné ke každodennímu životu. Domy v Praze takové potřeby bez problémů splní. Například lokalita ve Štěrboholech je tomu zářným příkladem.

 

V soužití s přírodou

Z nových řadových bytových domů Malý háj je to co by kamenem dohodil k procházkám v přírodním parku Hrušov a také k nedalekému rybníku Slatina, kde si můžeme v klidu užívat rybaření. Cestou k rybníku si navíc zkrátíme na kole po parádní cyklostezce.

Chtěli byste více přírody? Můžete využít pár kilometrů vzdálené další krásné parky Říčanka nebo Hostivař-Záběhlice.

 

Zdroj: www.finep.cz
Zdroj: www.finep.cz
Nové byty

Bojíte se, že by snad pro vás byl řadový dům moc velký? V tom případě určitě stojí za úvahu bydlení v Praze v krásných, nových bytech. Že se v moderních bytech žije doslova pohádkově se přesvědčte v zajímavém článku  Jak se žije v bytě po Adině Mandlové. Byt, který je v článku zmíněn, není sice novostavbou, za to je ale nově zařízen.

Celkově bydlení v Praze 10 velmi vyhledávanou lokalitou, které je vhodná pro rodiny s dětmi, ale také penzisty, vyhledávající klid a pohodu.

Foto: www.finep.cz
Foto: www.finep.cz

Současná nabídka bydlení v Praze je velmi pestrá. Vyberou si zájemci preferující vysoký komfort, ale i ti, které především zajímá samotná cena. Vezměte život do svých rukou a připravte se na prožití podzimu života tak, jak si opravdu zasloužíte.

Ilustrace, zdroj: www.finep.cz

Reklama