Zapojte se do brigády UNICEF

Jste aktivní senioři s chutí pomoct dobré věci? Pak světová organizace pro pomoc dětem UNICEF hledá právě Vás na brigádu, během které si můžete přivydělat a hlavně pomoct ohroženým dětem.

 

 

UNICEF vzniklý pod záštitou OSN provádí v těchto dnech nábor brigádníků z řad seniorů, kteří by byli ochotni se zapojit do projektu Přátel dětí UNICEF.

 

V čem brigáda spočívá?

UNICEF není napojen na rozpočet své zakladatelské organizace OSN a proto je jeho humanitární činnost financována převážně z darů, které tvoří drobní dárci a velké korporace. Právě drobní dárci jsou důležitým zdrojem financování projektů UNICEF, jelikož částečně ubývá podpora ze strany firem, které jsou zárukou stability pro dlouhodobé projekty.  Tyto dlouhodobé projekty směřují především k odstranění příčin chudoby v rozvojových zemích a zajištění lepších podmínek pro výchovu a vzdělání tamních dětí.

Úkolem brigádních pracovníků UNICEF je oslovení nových drobných dárců, kteří by se do náborových kampaní UNICEF byli ochotni zapojit. Tato brigáda je vhodná pro lidi, kteří mají chuť být společensky prospěšní a kteří jsou zvyklí jednat s neznámými lidmi.

Brigáda bude probíhat v Praze. Pracovat můžete podle svých možností, minimálně však 2 dny po 3 hodinách. Odměnou za tuto práci je fixní hodinová mzdy 90 Kč a denní bonusy.

Více informací se dozvíte v přiloženém letáku a na stránkách www.unicef.cz

 Zdroj: Unicef

Zdroj: Unicef

Reklama