Zabezpečte si svůj majetek kamerovým systémem

Obáváte se o svůj majetek? Přemýšlíte, jak nejlépe ochránit svůj dům, pozemek, sklad či kancelář? Řešení je snadné. K ochraně majetku využijte kamerový systém.

 

 

 

Zabezpečit si svůj majetek je dnes velmi důležité a součástí komplexního zabezpečení je samozřejmě i kamerový systém. Pokud o něčem podobném jen uvažujete, pak je dnešní článek tím pravým pro vás.

Kamerový systém umožňuje 24 hodinovou ochranu

Sledovat své prostory ve dne i v noci je nesporná výhoda dnešní doby. Navíc zvolíte-li si pro zabezpečení svého majetku IP kamerový systém, dostane se vám tě nejvyšší kvality. Moderní technologie umožňují sledování přes počítač, mobilní telefon i tablet.

Mnohdy však při výběru vhodné kamery vyvstane problém, až při užívání systému. Rozhodně vybírejte takové kamerové systémy, které mají rozlišení HD ready. Poté je kvalita obrazu vidět na první pohled. Rozdíl mezi analogovými a IP kamerami je opravdu velký.

Sami se podívejte na ukázku v HD ready rozlišením.

VE DNE

[vsw id=“qfD6YeMBGjE“ source=“youtube“ width=“425″ height=“344″ autoplay=“no“]

V NOCI

[vsw id=“4ocwOp_BBQk“ source=“youtube“ width=“425″ height=“344″ autoplay=“no“]

VE DNE
Zdroj: Kamerovysystem.cz
Zdroj: Kamerovysystem.cz
V NOCI
Zdroj: Kamerovysystem.cz
Zdroj: Kamerovysystem.cz

 

Máte-li o svůj majetek strach, pak se rozhodně nespoléhejte na okolí, a raději se chraňte. V případě nutnosti budete mít vše zdokumentováno v té nejlepší kvalitě, proto volte kamerové bezpečnostní systémy s vysokým rozlišením. Mnohým se jistě již stalo, že ač kamera zloděje natočila, kvůli špatné viditelnosti, se pachatel nenašel. To se s IP kamerovým systémem stát nemůže. Navíc odjedete-li na dovolenou, můžete svůj majetek sledovat online přes internet.

 

Nutno také podotknout, že výběr nejmodernějšího kamerového systému je sice jedna věc, ovšem druhou neméně důležitou věcí je, vybrat si pro instalaci IP kamer odbornou firmu. Tu můžete volit dle referencí nebo dle doporučení od známých. Pokud se sami pustíte do analýzy trhu firem s kamerovými systémy, pak rozhodně neopomínejte jejich tradici. Raději se obloukem vyhněte pofiderním firmám a zvolte tu, která je na trhu již dlouhá léta a zaměřuje se na kamerový systém pro rodinné domy. Díky tomu budete moci vidět již výsledky a posoudit, zda bude tento způsob ochrany vyhovovat i vám.

Reklama