Zábava a kultura | i-Senior.cz

Zářijová soutěž o knihy z nakladatelství Albatros Media

Ve spolupráci s nakladatelským domem Albatros Media přinášíme soutěž o knižní novinky, které by rozhodně neměly chybět ve vaší knihovně. Soutěžit budeme o tituly...

Instagram patří i šedesátníkům. Valerie s bílou kšticí je tomu důkazem

Sociální sítě nejsou jen pro mladé, dokazuje to čím dál více tvůrců dříve narozených. Pokud ani vám Instagram není cizí, nechte se inspirovat Valerií,...

Konec léta a hlídání vyšlo na vás. Jak zabavit vnoučata poslední dny prázdnin a...

Závěr prázdnin vyšel na vás? Marně přemýšlíte, co ještě děti v létě nezažily? Jak je zabavit a nevydat se z celého důchodu? Vězte, že mnohdy ta jednoduchá řešení jsou ta nejlepší. Pojďte se podívat na pár tipů, která potěší vnoučata i vaši peněženku.

Rozhlas slaví 100 let. Zavzpomínejte na jeho začátky s knihou Na slyšenou

Český rozhlas letos slaví své 100. výročí. K této jubilejní události vychází kniha Na slyšenou. Pojďme zavzpomínat na začátky veřejnoprávní rozhlasové instituce a připomenout si, jakou funkci rozhlas hrál dříve a jakou hraje v mediálním světě dnes.

Sudety, 50. léta na Karvinsku, 90. léta na policejní služebně. Jakou knihu vybrat pro...

Trávit léto na terase s dobrou knihou je sen mnohých. Pokud s přibývajícími léty knihám holdujete čím dál víc, možná vám už dochází tipy, co dalšího si rozečíst. Naštěstí kvalitních knižních titulů vychází stále dost. Co se takhle přenést na pobřeží Galilejského jezera, do historie Sudet nebo do 90. let na policejní služebnu? Fantazii se v knižním světě meze nekladou.

Vyhlášení výherců jarní soutěže o doplňky stravy

Soutěž o doplňky stravy Proenzi 3 Plus, Magnetrans a Solarvit.

Oscarová Železná lady slaví narozeniny. Meryl Streep je dnes 74 let

Americká herečka Meryl Streep dnes slaví 74. narozeniny. Jedna z nejuznávanějších a nejtalentovanějších hereček své generace se angažuje v různých charitativních organizacích a je známá svým aktivismem v oblasti feminismu a práv žen.

Zabavte vnoučata i za špatného počasí. Knížky, které potěší a navnadí

Léto se blíží a dětem brzy začnou prázdniny. Většina babiček a dědečků na konci školního roku vnoučata za vysvědčení odměňuje nějakou tou drobností. Pokud ale máte doma malé dětičky, které teprve školní či školková docházka čeká, co takhle je také odměnit a především namotivovat? Máme pro vás pár tipů na knížky z nakladatelství Portál, které potěší, ale zároveň i zajistí zábavu na celé léto.

Jarní soutěž o doplňky stravy Proenzi 3 Plus, Magnetrans a Solarvit

Soutěž o doplňky stravy Proenzi 3 Plus, Magnetrans a Solarvit.

Proč má učení cizích jazyků v důchodovém věku smysl? A o jaké jazyky mají...

I když se zdá, že učení se cizího jazyka v pozdějším věku může být náročné, je to stále možné a mnoho lidí se učí jazyky i v pokročilém věku. Pokud i vás láká například angličtina, španělština nebo němčina. Máme pro vás v dnešním článku několik tipů, jak se ve stáří naučit cizí jazyk.

Před 111 lety narazil Titanic do ledovce

Dnes je to 111 let od doby, kdy jedna z nejslavnějších lodí všech dob narazila do ledovce, a následně šla ke dnu. Ano, řeč je o Titaniku, který byl součástí koncernu White Star Line a který si ještě před vyplutím vysloužil nálepku „nepotopitelný.“

Život bez dětí potkal i řadu českých hvězd. Které celebrity nikdy nezaložily rodinu?

Bezdětné herečky a zpěvačky veřejnost velmi často rychle odsoudí s tím, že ony měly na prvním místě kariéru. Jenže ne vždy je tomu pravda. Která z českých hvězd dala přednost práci před ratolestmi a která o roli maminky přišla nepřízní osudu?

Jak se vyrovnat s rolí babičky? Inspirujte se v knize Nová role: babička

Veselý, uvolněný a respektující vztah k vnoučatům, to je podtitul knihy z nakladatelství Portál Nová role: babička. Pokud se i vás týká tato životní etapa, inspirujte se dnešním čtenářským tipem.

Erotické povídky čtou i senioři, přidejte vaši povídku

Hledáte příběhy červené knihovny, romantické zápletky, nebo erotické příběhy? Poradíme, kde hledat erotické a sexuální povídky, při kterých se budete červenat.

Doporučujeme