Za blahodárnou solankou se vydejte na Jižní Moravu

adServer.bsZa léčivými koupelemi nemusíte jezdit až k Mrtvému moři!  Jodobromovou minerální vodu najdete v jihomoravských lázních.adServer.bsadServer.bsVěděli jste, že i na jižní Moravě najdete skutečné klenoty, pokud jde o lázeňskou kulturu? Do Lázní Hodonín se díky blahodárným účinkům jodobromové minerální vody neboli solanky sjíždí lázeňští hosté více než 30 let. I díky velkému zájmu o léčebné procedury tady na podzim otevírají nový lázeňský pavilon, zaměřený na denní lázeňství neboli Bliss Day Spa.

Vyzkoušejte účinky jodobromových koupelí na vlastní kůži!

zdroj: www.laznehodonin.cz
zdroj: www.laznehodonin.cz

Solanka se právem řadí mezi nejkvalitnější vodu na starém kontinentu. Díky vysokému obsahu jodových solí s nízkou mineralizací je často přirovnávána k vodě z Mrtvého moře. Jodobromová voda má výrazné protizánětlivé a lokální hojivé účinky, nejčastěji se aplikuje formou koupelí.

Koupele pomáhají při:

  • léčbě cévních a neurologických nemocí
  • chorobách pohybového systému
  • gynekologických potížích
  • popáleninových stavech

 Ambulantní balíčky nabízí Hodonín i Lednice

zdroj: www.laznehodonin.cz
zdroj: www.laznehodonin.cz

Abyste poznali účinky koupelí na vlastní kůži, nemusíte žádat o klasickou lázeňskou péči, kterou hradí zdravotní pojišťovny. Vyzkoušejte jednodenní ambulantní balíčky, které  nabízí jak lázeňský dům Perla v Lednici, tak Lázně Hodonín. Všechny léčebné a relaxační procedury si tak můžete poskládat do jednoho dne a relaxovat od rána až do večera.

A jakou nabídku služeb zde najdete? Každé zařízení má svou nabídku služeb a procedur, např. relaxační bazén, vířivé koupele, jodovou gradovnu nebo jodové sprchy, nechybí ani solná, bahenní či parní lázeň.

Všechny potřebné informace a nabídky pobytů naleznete přímo na webových stránkách www.laznehodonin.cz a www.lednicelazne.cz a www.blissdayspa.cz

Reklama