Vysoutěžte vnoučatům jednu ze tří dětských knížek z nakladatelství Portál

Mikuláš sice chodil včera, ale my jsme si pro vaše děti a vnoučata připravili soutěž až na svátek sv. Mikuláše. Soutěžit budeme až do Vánoc, takže můžete svým ratolestem vyhrát opožděnou nadílku, popřípadě se inspirovat na skvělé tipy na dárky. Tak pojďme na to.

Poslední soutěže na našem webu byly zaměřeny na dospělé čtenáře, dnes si ale výhru nejvíce užijí malé děti. Soutěžit totiž budeme o tři dětské knížky z nakladatelství Portál.

První knížku nejvíce ocení začínající čtenáři. Jedná se o titul Zvířátka, který napsala Eva Horáková a ilustrovala Vendula Hegerová. Kniha je plná krátkých pohádek a příběhů o zvířátkách, je napsaná v krátkých větách a velkým písmem, hravě ji tak zvládnou přečíst i děti, které se zrovna naučily abecedu.

Druhou stejně krásně ilustrovanou knihou věnovanou do soutěže je Mraveneček na cestách od Stanislavy Reschové. Obrázků se v tomto titulu opět chopila Vendula Hegerová. Knížka je vhodná pro předškoláky a děti mladšího školního věku, je tvořena krátkými příběhy malého mravenečka, který touží poznat svět. Na konci každé kapitoly se děti dozví něco zajímavého o jedné z postav příběhu a vyřeší zábavný úkol nebo hádanku.

Poslední žhavou novinkou letošního roku je kniha Haló, haló, paní Kočko! od Ľuboslava Paľa. Obrázková knížka je o myších brášcích, kteří děti prostřednictvím svých příběhu vtáhnou do děje. Je plná napětí a poselství. Vhodná je pro děti od 3 do 7 let.

Tak co, která knížka vás zaujala nejvíce? Na stránkách nakladatelství Portál jich najdete ještě mnohem více, některé dokonce i s vánoční tématikou. Navíc do konce týdne můžete knihy nakoupit s 20% mikulášskou slevou.

A jaká bude soutěžní otázka?

Jaké další 3 knihy vhodné pro první čtení napsala spisovatelka Eva Horáková?

Správnou odpověď najdete na stránkách nakladatelství Portál.

Odpovědi zasílejte na i-senior@email.cz do 21. prosince 2018 a do předmětu uveďte Soutěž dětské knihy. O tom, kdo vyhrál, se dozvíte dříve, než přijde Ježíšek. Za knihy věnované do soutěže velice děkujeme nakladatelství Portál.

Reklama